Prístroje na výrobu sódovej vody

11.4.2011 | Jana Henychová | Biela technika | Komentárov 0 |

Ak pijete radi perlivú vodu a chcete si ju častejšie dopriať čerstvo vyrobenú, potom si môžete zakúpiť niektorý z prístrojov na prípravu sódovej vody. S jeho pomocou vytvoríte vždy vodu kvalitnú, chutnú a sýtenú oxidom uhličitým podľa potreby.

Prístroje na výrobu sódovej vody  - foto, Hyperbyvanie.sk

Domáce výrobníky sódovej vody a perlivých nápojov pracujú buď na mechanickom princípe alebo na elektrický pohon. Výhodou mechanických prístrojov je, že nepotrebujú žiadnu batériu, teda nespotrebujú žiadnu elektrickú energiu. Ústredným zdrojom oxidu uhličitého je bombička s kapacitou až na 60 litrov sódovej vody. Hlavná nádoba je špeciálne vyrobená zo silného plastu a tak je pri procese odolná proti vysokej miere tlaku. Neoddeliteľnou súčasťou fľaše je hermetický plastový uzáver, ktorý napomáha udržať nápoj dlho nasýtený. Špeciálne plastové dno fľaše zabezpečuje jej dokonalú stabilitu. Pre rôzne druhy nápojov ponúka možnosť nastaviť si intenzitu sýtenia oxidom uhličitým. Mieru perlivosti je možné nastaviť vnútri tela prístroja. Vďaka nemu si tak môžete dopriať domácu limonádu a mnoho ďalších chutných nápojov.

Prístroje na výrobu sódovej vody , fotka

Tí z vás, ktorí potrebujú prístroj na výrobu sódy vo väčšom meradle, si môžu obstarať niektorý zo sóda barov. Jedná sa o zariadenie, ktoré môžete využiť najmä v pohostinstve, pre súkromné oslavy a spoločenské akcie s väčšou účasťou alebo do kancelárskych priestorov. Sú charakteristické hranatou nerezovou schránkou, ktorá zaisťuje odolnosť a záruku dlhoročnej kvality. Takýto výrobník sódovej vody sa tak stáva profesionálnym zariadením od malých potrieb pre jednotlivcov až po veľké gastronomické využitie.

Prístroje na výrobu sódovej vody , fotka

Moderný dizajn navyše vyzdvihuje tieto modely medzi luxusné zariadenie a tak ich môžete bez problémov využívať na mnohých prezentačných akciách. Sóda bar s väčším objemom vody sa uplatní aj pre osoby pracujúce vo výrobných prevádzkach. Poskytuje tak dostatočné množstvo kvalitne vychladenej sódovej vody, ktorá počas krátkeho času dokáže plne uspokojiť dodržiavanie pitného režimu.

Prístroje na výrobu sódovej vody , fotka

Na rozdiel od malých prístrojov na CO2 bombičky sa pri týchto väčších sóda baroch vyrába oxid uhličitý pomocou modernej kompresorovej chladiacej jednotky, ktorá využíva vstupnú energiu k priamemu prevodu na chlad a tým zaručuje minimálnu energetickú náročnosť. Sóda bar má pre svoju funkciu v spodnej časti zariadenia schovanú všetku potrebnú technológiu. Základným vybavením pre jeho funkčnosť je základná nádoba, redukčný ventil oxidu uhličitého a vodný filter. Špeciálne druhy sóda barov určených do pohostinstva zahŕňajú v sebe výdajný stojan, ktorý je navyše vybavený výčapnými kohútiky. Vďaka nim tak možno ľahko vykonávať rýchle a pohodlné stáčanie vychladenej sódovej vody.
 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Prístroje na výrobu sódovej vody zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 213 príspevkov

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Zdenka: Kde sa dá takáto závlaha kúpiť? Neviem...

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Ďalšie príspevky »