Nové funkcie moderných pračiek

19.7.2007 | Jiří Kropylák | Biela technika | Komentárov 0 |

Od koryta k 6. zmyslu pračiek, ekologickým programom a palety farieb, ktoré môžu ladiť s vaším interiérom? Áno, nad dnešnou ponukou pračiek by naše staré mamy len nechápavo krútili hlavou. Ale je to tak. Dnes si môžete vybrať nielen podľa potreby rôznorodých funkcií, spotreby, tichosti, ale aj dizajnu.

Nové funkcie moderných pračiek - foto, Hyperbyvanie.sk

Napr. Program Sport


Indensit vyvinul prvý program špeciálne určený pre športovú obuv. Tá bude ako nová a vy si ušetríte čas a prácu s ručným praním. Vďaka tomuto cyklu, exkluzívnemu patentu pračiek Indesit, bude vaša obľúbená obuv vždy v perfektnom stave, pretože v priebehu prania zotrvávajú na stenách bubna, a preto sa neoderú, nebúchajú o seba, nepadajú na seba navzájom. Existuje aj špeciálny program pre športové odevy, ten zvládne aj vypranie za púhych 45 minút s vynaložením minimálneho množstva práce pre vás a bez žehlenia. Predovšetkým vhodné pre dresy z umelých vlákien do telocvične.

 

Koniec rodea

Pračky vybavené automatickou kontrolou nevyváženosti prádla zabránia nadmerným otrasom pri odstreďovaní a šetria svoje tlmiče. Systém umožňuje nehybnosť pračky behom prania a odstreďovania, pračka vďaka nemu divoko neposkakuje. Nedochádza k zbytočnému namáhaniu nosných a pohonných prvkov pračky. Spotrebič môže byť tiež usadený alebo integrovaný bez rizika nárazov. Je tiež dobré, pokiaľ pračka pozná takzvané intervalové odstreďovanie, prípadne odloženie odstreďovania. Postupné zvyšovanie počtu otáčok, vďaka ktorému sa prádlo v bubne rovnomerne rozdelí. Nedochádza k vibráciám bubna a prádlo je tiež rovnomerne a šetrne vyžmýkané. Odložené odstreďovanie použijete, až budete potrebovať časť prádla vybrať pred záverečným žmýkaním.

Nové funkcie moderných pračiek - foto, Hyperbyvanie.sk

Bezpečnosť pre deti

Pračky vybavené detskou poistkou neumožňujú otvoriť plniace dvierka pri praní. Tiež teplotná ochrana povrchu pračky a dvierok zamedzí slzám v očiach vašich ratolestí pri dotyku. Ďalej sú tu funkcie nazývané Aqua Stop (Save), Aqua Control, Hydrostop, Water Block. Tie označujú jediné - hadica je vybavená poistkou, ktorá pri havárii alebo nadmernom prietoku vody zastaví jej prívod. Nedôjde teda k vytopeniu vášho bytu, ani vašich susedov.

Nové funkcie moderných pračiek - foto, Hyperbyvanie.sk

Plasty na bubon

Vaňa a bubon z nerezovej ocele zvyšujú životnosť pračky. Stále častejšie sú moderné plastové materiály, napríklad Carboran, Poliplex alebo Duraprop, ktoré sú vytvorené procesom polymerizácie uhlíkových zlúčenín. Ich pevnosť, tvrdosť, tvarovateľnosť a trvanlivosť je predurčujúca k použitiu nielen v letectve a kozmonautike, ale aj v spotrebnom priemysle. Vane pračiek z týchto zlúčenín veľakrát predbehnú svojich kovových predchodcov. Často poskytovaná až 10-ročná záruka na vaňu je toho dôkazom. Vďaka lepším tepelne izolačným vlastnostiam ďalej znižujú spotrebu elektrickej energie.text: Jiří Kropylák

foto: WHIRLPOOL, Ariston , MieleDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 10

Diskusia

Článok Nové funkcie moderných pračiek zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 213 príspevkov

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Zdenka: Kde sa dá takáto závlaha kúpiť? Neviem...

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Ďalšie príspevky »