Pranie ako modrý sen

19.7.2007 | Whirlpool | Biela technika | Komentárov 0 |

Žijeme v unáhlenej dobe. Kvôli svojmu aktívnemu životnému štýlu a rastúcej veľkosti rodín máme stále menej času na domácnosť. Túžime po časovo nenáročných a vysoko výkonných produktoch, ktoré „poznajú rozdiel“. Práve túto novú úroveň užívateľsky prívetivej všestrannosti ponúka pračka Whirlpool BlueTouch so svojou širokou radou programov pre najrôznejšie potreby životného štýlu.

Pranie ako modrý sen - foto, Hyperbyvanie.sk

Inteligentná pračka BlueTouch používa jedinečnú technológiu "6. zmysel". Čo to znamená? Pokiaľ má pračka Whirlpool technológiu nazvanú "šiesty zmysel", potom stačí roztriediť tkaniny podľa druhu a stlačiť Start. Umelá inteligencia spotrebiča automaticky nastaví všetky parametre (čas, otáčky, odstreďovanie. teplotu vody), ktoré zabezpečia najlepší možný výsledok. Pračka Whirlpool nielenže sama rozozná množstvo vloženého prádla, ale aj stanoví úroveň savosti príslušnej tkaniny a na základe zvoleného programu nastaví optimálnu spotrebu vody, energie a času. Môže tak ušetriť až 30 % vody a skoro polovicu pracieho času. Behom prania technológia 6. zmysel ďalej vyhodnocuje a optimalizuje parametre pracieho cyklu. Taktiež informuje autoamtickými bezpečnostnými LED kontrolkami o prípadnom zanesení filtra, probléme s pripojením vody, alebo dá správu o zle zatvorených dierkach na pračke. Ako posledná poistka je tu kontrolka o hlásení nevyhnutného servisu.

Výhody BlueTouch


1. Ak máte dostatok času, prečo neušetriť energiu? Môžete ušetriť 40 % energie v povornaní s najlepšou energetickou triedou A! Stačí použiť program "Super Eco". S týmto programom skvele vyperiete svoje oblečenie: dlhšia doba prania optimalizuje účinnosť pracieho prostriedku a znižuje prevaľovanie v bubne, aby nebolo nutné zvyšovať teplotu, a tak spotrebovávať ďalšiu energiu.

Pranie ako modrý sen - foto, Hyperbyvanie.sk


2. Hodinové pranie jedným dotykom. Pri odchode z odmova ste už jednou nohou vo dverách a práve ste si spomenuli, že máte zapnúť práčku? To je pre rodinný život typické. Preto program Denná 40 najviac oceníte v dobe, kedy sa skutočne ponáhľate - aktivuje sa jediným dotykom a je určený pre každodenné potreby prania. Vyperie obvyklú náplň zmesi prádla z bavlny a syntetických vlákien pri teplote 40 stupňov Celzia za púhych 60 minút, a to s dokonalým výsledkom.

3. Prečo by mala romantika vyblednúť? Váš partner to prádlo miluje, ale vaša pračka by ho s chuťou zničila. Buďte bez obáv, nízkoteplotný program "Ručné pranie/spodné prádlo" sa venuje jemným tkaninám zvlášť starostlivo, znižuje spranie a opotrebenie látky. Ďalšiu ochranu zaisťujú sieťové vaky Whirlpool. Jedná sa o zvláštne pracie vaky navrhnuté špeciálne pre jemné prádlo. Vak drží malé kúsky prádla pohromade a bráni tak ich nadmernému putovaniu v bubne behom prania, čím sa predlžuje ich životnosť (možnosť dokúpenia).


Prezentácia

www.whirlpool.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 10

Diskusia

Článok Pranie ako modrý sen zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 245 príspevkov

Relógios Hublot Replica Watches : Fábrica Onl: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Hublot Replica Watches - ein geliebter Band f: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

Ďalšie príspevky »