Dobrá správa pre všetkých milovníkov čaju a kávy!

2.4.2009 | konvicky.eu | Biela technika | Komentárov 0 |

Boli ste už v situácii, kedy Vás po náročnom pracovnom dni prepadla neodolateľná túžba po dobrom čaji alebo káve? Určite sa aj Vám stalo, že ste si svoj obľúbený nápoj nemohli dopriať, pretože práve doslúžila Vaša postaršia kanvica.

Dobrá  správa pre všetkých milovníkov čaju a kávy! - foto, Hyperbyvanie.sk

Pre tieto prípady existuje celá rada veľkých predajní, ktoré síce ponúkajú široký sortiment domácich spotrebičov, ale málokedy sa v nich cítite príjemne. Vedľa nich existujú menšie obchody, kde ponúkajú rovnako kvalitný tovar, ale k nemu Vám pribalia ešte niečo navyše- ochotu a osobný prístup. Na jeden z tých útulnejších možno narážate pri svojich výletoch botičským údolím v Prahe 2, na Sekaninovej ulici, ktorý tu pôsobí od novembra 2007 a volá sa LUKKARO. Špecializuje sa na kuchynské nádoby a v jeho ponuke nájdete, vedľa bežných domácich spotrebičov ako sú rýchlovarné kanvice či kávovary, tiež stále ešte exotické samovary, ktoré zároveň poslúžia ako zaujímavý doplnok interiéru Vášho bytu. Majiteľka obchodu, pani Kůželová, nám prezradila: „začiatky nášho podnikania neboli jednoduché, ale vsadili sme na osobný a profesionálny prístup k zákazníkom. Snažíme sa im vyhovieť vo všetkých ich požiadavkách a postupom času si k nám nachádza cestu stále viac ľudí. I u nás platí, že spokojný zákazník sa k nám vracia, v lepšom prípade nás ešte odporučí svojim známym.“


Po necelých dvoch rokoch od otvorenia shopu www.kuchynske-nadobi.eu sa LUKKARO rozhodlo rozšíriť svoje podnikanie aj na internet a začiatkom tohto roku sprevádzkovalo internetový obchod s názvom www.konvicky.eu. Na týchto stránkach nájdete širokú ponuku najrôznejších domácich nádob a kuchynských spotrebičov za príjemné ceny. Prezentujú sa tu obľúbené rýchlovarné kanvice, ktoré sporia Váš čas doma aj v kancelárii. Nájdete tu praktické nerezové kanvice, v ktorých vydrží nápoj dlhodobo horúci, a ktoré môžete umývať aj v umývačke riadu. Pre chvíle domácej pohody sú pripravené keramické hrnčeky, dokonalý servis nie len pre návštevy zaistia servírovacie sady s potrebným podnosom, kanvičkou na mlieko a cukorničkou. Atmosféru ruských rozprávok navodia samovary, ktoré sa môžu stať aj vhodným módnym doplnkom Vášho bývania. Ďalším zaujímavým tovarom sú špeciálne kanvice, ktoré poslúžia pri slávnostných chvíľach pre chladenie či ľadovanie kvalitného vína na Vašom stole.

Dobrá  správa pre všetkých milovníkov čaju a kávy! - foto, Hyperbyvanie.sk

Pani Kůželovej sme sa spýtali na dôvody, ktoré ju viedli k otvoreniu vlastného internetového obchodu. „Ku spusteniu e-shopu nás priviedla myšlienka byť svojim zákazníkom čo najbližšie a našimi produktmi osloviť ľudí z celej Českej republiky. Uvedomujeme si, že nie sme jediní, ktorí obchodujú s týmto tovarom na internete, ale konkurencie sa nebojíme. Opäť chceme spoliehať na nadštandardný prístup k našim zákazníkom a pripravujeme pre ne zaujímavé produkty a služby. Zákazníkov by mali potešiť akčné zľavy a tiež servis Veselý kuriér. Je to nová zásielková služba, vďaka nej dostanete svoj tovar po celej Prahe ešte v ten deň a to do 20:00“, vysvetlila nám majiteľka spoločnosti LUKKARO.

Dobrá  správa pre všetkých milovníkov čaju a kávy! - foto, Hyperbyvanie.sk
 

Dobrá  správa pre všetkých milovníkov čaju a kávy! - foto, Hyperbyvanie.sk
 

 

Dobrá  správa pre všetkých milovníkov čaju a kávy! - foto, Hyperbyvanie.sk

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 4

Diskusia

Článok Dobrá správa pre všetkých milovníkov čaju a kávy! zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »