Obrie obrazovky nielen pre profesionálov

6.8.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Domáca elektronika | Komentárov 0 |

Nové 85palcové Full HD plazmové panely určené pre profesionálne využitie sa prvýkrát predstavili tento rok v júni na veľtrhu Info Comm 2009 na Floride. Predávať sa títo obri začnú v Japonsku a USA už na jeseň.

Obrie obrazovky nielen pre profesionálov - foto, Hyperbyvanie.sk

Obrie panely sa využívajú v širokom spektre komerčných a zákazníckych aplikácií, ako sú napríklad verejné nápisy, vzdelávacie tabule alebo vysielacie zariadenia pre domáce kiná. S krokom k digitalizácii v televíznom vysielaní aj filmovom a televíznom priemysle sa zbližujú komunikačné technológie a rastie dopyt po priestranných paneloch určených pre domáce využitie.

Nový 85palcový panel s najnovšou technológiou vysokej kvality obrazu má veľkosť obrazovky zhodnú so štyrmi spojenými 42palcovými panelmi. Prináša energeticky úspornú revolučnú technológiu Neolep s dvojnásobným jasovým výkonom obrazovky. S rozlíšením pohyblivého obrazu 1 080 riadkov a kontrastným pomerom 40 000:1 (max. 2 000 000:1) - najvyššie hodnoty na svete - panel divákovi ponúka ostrý, kvalitní obraz so skutočnými farbami a naozaj hlbokú čiernu. Vysielacia plocha má šírku takmer 1,9 metra a výšku 1,1 metra, takže dokáže bez problémov zobraziť človeka v životnej veľkosti. Panel má pritom hrúbku len 99 mm.

Priestranný a úzky plazmový panel je vybavený celou radou aplikácií pre profesionálne použitie. S terminálom LAN (PJLink) panel podporuje LAN kontrolu, čo umožňuje spojenie s iným PJ-LINK kompatibilným zobrazovacím systémom, a rovnako tak vzdialenú správu panela a kontrolu jeho vstupných signálov. Panel je tiež vybavený funkčnými slotmi, ktoré umožňujú používateľom pripojenie až troch odlišných terminálových kariet, ako napríklad DVI a Dual Link HD-SDI.

Obrie obrazovky nielen pre profesionálov - foto, Hyperbyvanie.sk

Nový 85palcový full HD panel je prvým z predstaviteľov veľkopriestorovej série panelov Panasonic. V porovnaní so 103palcovým panelom je v profile o 30 mm užší, o 30% ľahší na štvorcový palec a o 40% ľahší v celkovej váhe (približne 130kg). Znížením hmotnosti bola dosiahnutá vyššia mobilita panelu a jednoduchšia možnosť inštalácie. Zvýšenie jasového výkonu umožňuje zmenšenie a vysokú integráciu použitých dielov, čo sa vo výsledku prejavilo nízkou hĺbkou a hmotnosťou panelu.

Text a foto: NEXUS



Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 3

Diskusia

Článok Obrie obrazovky nielen pre profesionálov zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamy







Diskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »