Mlynčeky na korenie do vašej kuchyne

9.2.2011 | Jana Henychová | Doplnky pre domácnosť | Komentárov 0 |

Mlynčeky na soľ a korenie sa stávajú moderným i praktickým doplnkom každej kuchyne a nemali by chýbať v žiadnej domácnosti. Pre našu potrebu si môžeme vybrať z rady mlynčekov kovových, sklenených, plastových, drevených i keramických drvičov.

Mlynčeky na korenie do vašej kuchyne  - foto, Hyperbyvanie.sk

V súčasnej modernej dobe sa dajú v mnohých obchodoch zohnať rôzne druhy korenia v zomletou stave, a tak sa môžeme domnievať, že mlynčeky na korenie sú dnes už len dekoráciou. Opak je pravdou, pretože veľa odborných kuchárov a gurmánov sa stále zhoduje na jednom názore, že čerstvo zomleté korenie je nenahraditeľné. Skrátka vôňa korenia je najaromatickejšia hneď po zomletí. Môžeme si však zaobstarať aj také mlynčeky, ktoré sú určené pre všetky druhy korenia. Môžeme si tak pre každý pokrm pripraviť vždy čerstvo zomleté množstvo, aké práve potrebujeme. Medzi mlynčekmi si iste vyberie každý profesionál i začínajúci kuchár. Moderné mlynčeky spájajú dohromady vkusný dizajn s efektivitou. Mlynčeky sú vybavené originálnymi keramickými mlecími strojčekmi so silne naostrenými pílovými nožmi. Stačí len párkrát otočiť vrchnou časťou mlynčeka a máte zomleté. Korenie vďaka nim plne rozvinie svoju arómu, ktorú si bezpečne uchová.

Mlynčeky na korenie do vašej kuchyne , fotka

Mlynčeky na korenie do vašej kuchyne , fotka

Populárne sú kovové mlynčeky, ktoré sa hodia do modernej kuchyne. Pre dlhú životnosť si môžete kúpiť niektorý z mlynčekov kovových. Najmä výrobky z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ak ich budete starostlivo udržiavať v čistote, vydržia vám po dlhé roky ako nové. Tento materiál má mnoho ďalších výhod, napríklad je jedným z najodolnejších proti poškriabaniu. Naopak niektoré mlynčeky celoplastové alebo plastové doplnené plexisklom nezaručia takú pevnosť ako kovové, ale za to môžu byť pre svoj vzhľad zaujímavou dekoráciou kuchyne. Najmä ak máte kuchynskú linku v originál drevitej farbe, hodí sa k nim celá rada bielych kuchynských doplnkov. Jedným z nich môže byť práve mlynček na korenie. Drevené mlynčeky na korenie majú nepochybne dlhoročnú tradíciu, a stále patria medzi jedny z najvyhľadávanejších. Od niektorých výrobcov môžete zakúpiť aj repliky starožitných mlynčekov malých i veľkých, ktoré slúžia skôr ako dekorácia do vitríny, ale zomlieť si na nich korenie môžete tiež. Väčšinou ich kúpime vo svetlej a tmavej drevitej farbe.

Mlynčeky na korenie do vašej kuchyne , fotka

Pre vás, ktorí si chcete uľahčiť prácu, mať v čo najkratšom čase požadované korenie jemne pomleté, sa ponúka riešenie v podobe elektrických mlynčekov, vďaka ktorým budete mať vždy jednu ruku voľnú. Elektrické mlynčeky sa stávajú revolučným pomocníkom v kuchyni, pretože sú veľmi ľahko ovládateľné. Jednoduchá obsluha spočíva v naklonení do príslušného uhla a stlačení horného spínača. Elektrické mlynčeky s funkčným dizajnom tak môžu byť praktickým darčekom pre každého kuchára a gazdinky, ktorým môžu priniesť do budúcnosti mnoho úžitku a nových postupov, ako si uľahčiť prácu.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Mlynčeky na korenie do vašej kuchyne zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »