Kúpte si lapače komárov

15.6.2011 | Rolrols.cz | Doplnky pre domácnosť | Komentárov 0 |

Skazili Vám komáre minuloročné leto? Skaze im ho na oplátku tento rok Vy! Lapače komárov totiž dokážu dokonale napodobniť stimuláciu, ktorú majú komáre spojenú s ľudským dychom, pachom a telesnou teplotou a vďaka tomu Vás účinne zbavia nepríjemného hmyzu.

Kúpte si lapače komárov  - foto, Hyperbyvanie.sk

Obľúbené lapače komárov

Ak sa Vám pri vyslovení slova leto miesto pohodového lízania zmrzliny u vody vybaví komár alebo rovno celá armáda smädných komárov a ďalšieho hmyzu, ktorý Vás nenechá ani chvíľu na pokoji, potom je najvyšší čas začať niečo robiť. Najlepšie je zaobstarať si odpudzovač hmyzu, lapače hmyzu alebo priamo lapače komárov. Lapače a odpudzovače komárov ACTI POWER sa tešia veľkej obľube nielen v Spojených štátoch, kde sa používajú už cez dvadsať rokov, ale aj v rastúcom počte európskych krajín. Hlavným dôvodom ich popularity je obrovská účinnosť. Netreba dodávať, že lapače hmyzu za svoju dlhoročnú históriu prešli množstvom inovačných i vývojových zmien.

Ako lapače fungujú

Lapače komárov ACTI POWER TRAP 250 vylučujú oxid uhličitý, teplo a vlhkosť v kombinácii so zložkou ACTIVIX. A práve táto kombinácia komáre osudovo priťahuje. Napodobňuje totiž stimuláciu, ktorú majú komáre spojenú s ľudským dychom, pachom a telesnou teplotou. Lapače ACTI POWER TRAP 250 komáre neodolateľne lákajú do pasce. Ich činnosť je založená na využití platinového katalyzátora, ktorý premieňa vzduch a propán na teplo, vlhko a oxid uhličitý veľmi efektívnym, spoľahlivým a úsporným spôsobom.

Kúpte si lapače komárov , fotka

Kde nakúpiť

V Českej republike predáva ACTI POWER TRAP 250 e-shop www.rolrols.cz, ktorý ponúka širokú škálu lapačov a odpudzovač komárov na vonkajšie použitie. Ako ďalšieho pomocníka v boji proti dotieravému hmyzu uveďme prenosný MR-G, stolný odpudzovač komárov rady MR-9, tyčinky na odpudzovanie komárov určené pre táborenie a piknik, alebo napríklad účinný sprej, ktorý len nastriekate na akýkoľvek povrch a môžete si byť istí, že komáre ani iný bodavý hmyz nemajú jedinú šancu.

Leto bez komárov

Ak si chcete užiť pohodovú dovolenku bez komárov, potom by vo Vašej výbave nemal chýbať ani špeciálny postrek na steny TETRACIP 100, účinný pomocník v boji proti lietavému a bodavému hmyzu. Vďaka nemu sa prestanete obávať horúcich letných dní strávených v blízkosti rieky či inej vodnej plochy. Nebudete sa báť vyraziť do prírody na piknik a naplno si vychutnáte neopakovateľnú atmosféru týchto momentov. Všetky produkty môžete objednať na www.rolrols.cz, alebo si ich predtým vyskúšať v kamennej predajni. Prajeme Vám krásne leto!

Kúpte si lapače komárov , fotka

Lapač komárov môžete s našou spoločnosťou teraz aj vyhrať na portáli

www.UtulnyDum.cz.

www.rolrols.cz

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Kúpte si lapače komárov zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »