Schránky pre tieniacu techniku domu

29.6.2011 | Jana Henychová | Doplnky pre domácnosť | Komentárov 0 |

Vytvoriť vhodné podmienky pre efektívne tienenie domu, určitú časť záhrady i samotného interiéru nemusí byť vždy jednoduchou úlohou. Niekedy stačí umiestniť rolety na patričné miesto a po zatiahnutí je výsledok dosiahnutý. V iných nezvyčajných špecifických prípadoch si inštalácia zatienenia vyžaduje starostlivé vymeriavania. Túto problematiku môže značne uľahčiť zatieňovacia technika umiestnená v osobitnej schránke.

Schránky pre tieniacu techniku domu  - foto, Hyperbyvanie.sk

Praktické moderné vybavenie poháňané elektrickým prúdom disponuje ručným aj diaľkovým ovládaním. Vstavanie osobitného navíjacieho systému schránok je mnohostranne využiteľné najmä v období, kedy býva zvýšená premenlivosť počasia a v priebehu dňa kolíše intenzita svetla. Vďaka rozdielnemu vplyvu slnka a rozpoloženia domu je potrebné si vopred starostlivo premyslieť, v akých miestach budete mať zatieňovaciu techniku umiestnenú. Na rozdiel od bežnej vstavby do okna alebo zastaraného ručného navíjacieho spôsobu, má tento moderný schránkový systém veľa predností, ktoré sa do budúcna môžu stať výhodami pre mnoho domácností. Obzvlášť v tomto prípade, keď sa jedná o investíciu na niekoľko desiatok rokov dopredu.

Schránky pre tieniacu techniku domu , fotka

Medzi hlavné výhody oproti zastaraným systémom patria predovšetkým vylepšené tepelné hodnoty a odolné zvukové izolácie. Ako izolačný materiál sa pre tieniace schránky používa špeciálny zhustený styropor, ktorý je zvláštnym druhom odľahčenej gumy. Tento materiál neprijíma žiadnu vodu a za akýchkoľvek prírodných podmienok zostáva bezo zmien. Izolačný materiál je tak súčasťou schránky vrátane ďalších prídavných dodatočných vystužujúcich profilov a pomocného montážneho materiálu. Ak si pre špeciálne technické účely budujete nadokenné schránku, môže vám k tomu poslúžiť napojovací profil s integrovaným tesnením a aplikácia kompresnej pásky, ktorá sa ľahko prispôsobí okolitým podmienkam.

Schránky pre tieniacu techniku domu , fotka

Samotná montáž schránky je buď bežnou súčasťou dodávky, alebo ak ste manuálne zruční, môžete si ju upevniť svojpomocne podľa priloženého návodu. Tento novodobý druh tieniaceho zariadenia sa vďaka ľahko prispôsobivej možnosti hrúbky a výšky schránky dokonale uplatní ako v novostavbách, tak pri rekonštrukcii starých domov.

Schránky pre tieniacu techniku domu , fotka

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Schránky pre tieniacu techniku domu zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »