Moderné koše na bielizeň

8.9.2011 | Jana Henychová | Doplnky pre domácnosť | Komentárov 1 |

Pohodlný a dostatočne priestranný kôš pre uskladnenie špinavej bielizne by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Obzvlášť, ak ide o početnú rodinu. Ak vyznávate tradičné hodnoty a máte radšej prírodné materiály ako plasty, môžete si zaobstarať kôš prútený alebo drevený, ktorý je potiahnutý povrazovými pletením.

Moderné koše na bielizeň  - foto, Hyperbyvanie.sk

Kôš na špinavú bielizeň sa môže na prvý pohľad javiť ako bežná záležitosť, u ktorej nie je výber produktu zas až tak podstatný. Opak sa stáva pravdou vo chvíli, kedy máte vo svojom šatníku mnoho oblečenia za vyššiu finančnú čiastku a nechcete ich preto mať len tak pohodené. Pokiaľ vám ale na vašej bielizni skutočne záleží, je potrebné sa zamerať aj na voľbu materiálu.

Moderné koše na bielizeň , fotka

Pri samotnom výbere takého koša je potrebné predovšetkým vedieť, aké najväčšie kusy odevov prípadne inej bielizne budete uskladňovať. Ďalej je veľmi rozhodujúcim a dôležitým kritériom, koľko vás v domácnosti býva. Od toho sa následne odvíja všetko ďalšie. Väčšina košov na bielizeň je vopred navrhnutá tak, aby ušetrili miesto aj prácu a poskytli majiteľom maximálne pohodlie a efektívne využívanie. Ak vychádzame z predpokladu, že bielizeň triedime a perieme pravidelne a priebežne, tak potom nie je ako čo veľkosti potrebné klásť na prádlový kôš osobitnú požiadavku. Skrátka si vyberáte ako podľa vlastného vkusu i tak aj podľa kvantitatívnych nárokov.

Moderné koše na bielizeň , fotka

Hranaté koše na bielizeň z vŕbového prútia sú jedným z univerzálnych ideálnych riešení pre kúpeľne rôznych rozmerov a zákutí. Sú vhodné aj do tých najmenších kúpeľní. Ak sa vám páčia skôr koše okrúhle, odporúčame vám zaobstarať si ich radšej vo vyššom prevedení, ale zase o to menej široké a to predovšetkým preto, aby vám plošne nezaberali zbytočne veľa miesta. Sú ideálne skôr pre menší objem bielizne, teda je vhodný pre domácnosti s čo najmenším počtom členov.

Moderné koše na bielizeň , fotka

Na to, aby ste sa vyhli prácnemu a zdĺhavému prehadzovaniu a triedeniu kôpok rôznofarebnej bielizne po celej kúpeľni, tak vám môže pomôcť niektorý z čistiarenských košov, ktorých vnútorný priestor je rozdelený pomocou priehradiek do niekoľkých menších komôr. Sú veľmi praktické pre uľahčenie práce. Väčšie kusy oblečenia, posteľná bielizeň a osušky sa môžu umiestniť vždy samostatne od bežných odevov.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

KUGA: Nádherné koše, nezvyčajné...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 199 príspevkov

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Hohe Qualität Belstaff Online, Belstaff Outle: belstaff panther belstaff...

relógios Chopard: Réplicas de relógiosRelógios...

Wedding Party Dresses, Bridesmaid Dresses: wedding gowns online best wedding...

Spyder Kvinnor Ski Suits : Spyder Jackor, Spy: [b]Spyder skidglasögon[/b] [b]spyder...

Ďalšie príspevky »