Chladiace jednotky a ochladzovacie zariadenia

20.4.2011 | Jana Henychová | Klimatizácie a vykurovanie | Komentárov 0 |

Ak potrebujete pre špeciálne účely do domácnosti či pre výrobný proces vo vašom podnikaní ochladzovať dlhodobo vo väčšom množstve vodu, nechajte si nainštalovať vzduchom chladené chillery čiže chladiče.

Chladiace jednotky a ochladzovacie zariadenia  - foto, Hyperbyvanie.sk

Špeciálne zariadenia s vrtuľami poháňanými na elektromotor sa používajú buď čisto pre chladenie vody alebo v kombinácii s tepelným čerpadlom. V prípade konkrétnej potreby môžete mať k tomuto zariadeniu nainštalované ďalšie hydraulické komponenty. Ak máte záujem čisto o pravidelné ochladzovanie vody, potom vám invertorová technológia prispeje k plynulému prispôsobeniu požadovanej záťaže, výnimočnej účinnosti pri čiastočnom zaťažení a výraznému zníženiu prúdu pri spúšťaní. Podľa konkrétnych parametrov a požiadaviek v danej chvíli v zariadení dochádza k presnej regulácii teploty a voda začne vychádzať z výparníka. Chladiace zariadenie zahŕňa v sebe špeciálny skrutkový kompresor, vďaka ktorému aj cez vysoký výkon vydáva veľmi nízku prevádzkovú hladinu hluku. Ďalej disponuje voľne programovateľným nočným režimom, ktorý redukuje otáčky ventilátora a tým znižuje hlučnosť systému vo vybraných časových intervaloch.

Chladiace jednotky a ochladzovacie zariadenia , fotka

Skrutkový kompresor s vysokou účinnosťou a spoľahlivosťou s ďalším širokým rozsahom výkonov. Konštrukcia jednotky s plochou hornou časťou umožňuje maximálne využitie priestoru v sklade a v kontajneri. Inštalácia a následné používanie je založené na jednoduchú koncepciu inštalácia "plug and play". Pre ďalší chod sa vyžaduje iba jedna konfigurácia pre inštaláciu. Keďže vnútorné a vonkajšie strany sú vopred prepojené, tak nemusíte ako príslušenstvo nakupovať žiadne dodatočné potrubia, ktoré by ste museli zložito montovať.

Chladiace jednotky a ochladzovacie zariadenia , fotka

Chladivo je naplnené vo výrobe, čo zaisťuje čistú a efektívnu prevádzku. Ventilátor poháňaný remeňom umožňuje nastaviť prietok vzduchu a statický tlak podľa potreby. Špirála s protikoróznym povrchom tak zaisťuje dlhodobú životnosť. Výrazne redukuje priestor potrebný na inštaláciu a umiestnenie systémov vykurovania, chladenia a mrazenia. Priestor, ktorý je pri tradičných systémoch potreba pre technickú miestnosť, tvoria v prípade tohto systému ďalší možný využiteľný priestor.

Chladiace jednotky a ochladzovacie zariadenia , fotka

Chladiaci prístroj nájde mnohostranné využitie v priemyselnej výrobe. Jedná sa o on-line servisný systém, ktorého technický stav je potrebné priebežne monitorovať a nechať vykonávať odborné kontroly podľa dojednaných predpisov. Online monitorovací servis, ktorý zvyšuje kvalitu pravidelných kontrol a údržby. Ak sa objaví porucha, systém ju okamžite zistí ešte predtým, než si personál všimne zmenu. Tým je z pomernej časti zaistená bezpečnosť týchto zariadení.
 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Chladiace jednotky a ochladzovacie zariadenia zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 223 príspevkov

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Ďalšie príspevky »