Elektrické tlakové hrnce

27.4.2011 | Jana Henychová | Kuchyne | Komentárov 1 |

Jedna zo základnej výbavy do kuchyne je kvalitná sada hrncov. Pre dlhodobé využitie sa oplatí zakúpiť si tlakový hrniec, v ktorom všetko uvaríte v oveľa kratšom čase. Pre rýchly, úsporný a moderný štýl varenia vám môžeme odporučiť tlakový hrniec na elektrickú energiu.

Elektrické tlakové hrnce  - foto, Hyperbyvanie.sk

Na rozdiel od bežných tlakových hrncov, kedy hlavným zdrojom energie sú kachle alebo sporák, tak u tohto typu moderného hrnca je priamym zdrojom zapojenie do siete. Preto sa takýto hrniec automaticky zaraďuje medzi spotrebiče. Vnútorné i vonkajšie časti hrnca sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Povrch vonkajšej časti je zvyčajne nerez striebornej farby, ale tiež ho môžete mať z čierneho plastu.

Elektrické tlakové hrnce , fotka

Samotné varenie v elektrickom tlakovom hrnci spočíva v dvoch pracovných tlakových polohách a vizuálnych indikáciách. Špeciálne upravený ventil pre vypúšťanie pary tak umožňuje priebežnú reguláciu tlaku vo vnútri hrnca, rovnako ako u klasického tlakového hrnca. Pre meranie času je na hrnci zabudovaný displej s hodinami, aby ste mali pohodlne všetko v jednom a nemuseli odvádzať pozornosť na iný časový zdroj. Ako náhle požadované suroviny s vodou do hrnca vložíte a uzavriete, uskutoční sa automatické zamknutie ako poistka. Silné veko z vnútornej strany hrnca je tak veľmi odolné voči vyššej miere tlaku.

Elektrické tlakové hrnce , fotka

Vďaka novej koncepcii vlastného ohrevu a riadenia celého procesu varenia mikroprocesorom odpadajú všetky nevýhody varenia v obyčajnom tlakovom hrnci. Jednou z výhod na tomto hrnci nepochybne je, že nie je potrebné často na neho dohliadať. Vybrané typy týchto hrncov obsahujú programovaciu časť, kde si môžete nastaviť daný čas na určitý pokrm a hrniec sa vypne sám. Okrem nastavenia času varenia si môžeme tiež naprogramovať odložený štart a vďaka tomu nemusíme byť závislí na čase a môžeme sa bez problému venovať aj iným povinnostiam alebo aktivitám.

Elektrické tlakové hrnce , fotka

Vďaka modernej technológii je varenie rýchlejšie, usporíte viac za spotrebovanú energiu a z hľadiska bezpečnosti je tento spotrebič v porovnaní s bežným tlakovým hrncom oveľa spoľahlivejšie. Úspora spočíva v uzavretej nádobe, keď z hrnca počas varenia neuniká žiadna para. Do moderného elektrického tlakového hrnca sa nemusí dávať veľké množstvo vody a tak budú vaše pokrmy šťavnaté. Váš spotrebič sa tak stane kvalitným pomocníkom pri varení, ktorého môže oceniť nejedna domácnosť.
 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Helena: Prosím o udanie ceny nového...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »