Odkvapkávače na riad a príbory

14.6.2011 | Jana Henychová | Kuchyne | Komentárov 0 |

Umývanie riadu je v každej domácnosti na dennom poriadku. Pre odkvapkanie vody po umytí jednotlivých kusov riadu je vždy praktické mať v kuchyni nejaký ten stojan alebo odkvapkávač. Aj tí z vás, ktorí umývajú riady v umývačke, nájdu určite príležitosť pre čiastkové umývanie drobného riadu ako sú tenké poháre, lyžičky alebo hrnčeky od kávy.

Odkvapkávače na riad a príbory  - foto, Hyperbyvanie.sk

Najbežnejším výrobkom pre takéto účely je tradičný hranatý plastový odkvapkávač s vylisovanými stojanmi na taniere spolu so spodnou táckou alebo vaničkou na odkvapkanú vodu. Tento tradičný model je všestranne využiteľný a tým pádom aj hodne používaný, najmä ak nemáte umývačku a riad umývate v ruke. V modernej inovácii si ho môžete zaobstarať z výberu mnohých farieb.

Odkvapkávače na riad a príbory , fotka

Ak ste sa ale rozhodli pre variant novodobého štýlu moderných domácností, potom vám môžeme odporučiť možnosť drôteného dvojposchodového odkvapkávača na riad, ktorý sa tiež veľmi dobre hodí ako pre odkladanie čerstvo umytých drobných lyžičiek a tanierikov, tak i pre väčšie kusy vašej kuchynskej výbavy. Stojan je kombinovaný s plastovým podnosom obsahujúcim okraj, ktorý umožňuje jednoduché vyliatie zvyškov vody po odkvapkaní, čo je rovnaký princíp ako u klasického plastového odkvapkávača. Nevýhodou dvojposchodového odkvapkávače môže byť jeho väčšia výška, najmä v malých úsporných kuchyniach, kde sa šetrí každým kúskom miesta.

Odkvapkávače na riad a príbory , fotka

Špeciálna plastová priehradka mimo odkvapkávača umožňuje tiež umiestnenie príborov a drobného náčinia. Je vynikajúcim a všestranným doplnkom pre odkladanie akéhokoľvek umytého riadu. Priehradky sa vám môžu hodiť napríklad pre väčšie a hlboké servírovacie taniere. Ak chcete mať zaistenú dlhú životnosť výrobku, potom vám odporúčame zaobstarať si odkvapkávač z nerezu alebo iného odolného kovu s vysoko kvalitným chrómovaným povrchom.

Odkvapkávače na riad a príbory , fotka

Ak si chcete zaobstarať iba odkvapkávač na odkladanie drobných doplnkových predmetov, postačí vám iba odkladacia miska, ktorú môžete využiť napríklad na hubku, drôtenku alebo prípravky na umývanie riadu. Pre dlhodobé udržiavanie čistoty je výhodnejšie, keď je odkladacia miska opatrená špeciálnou perforovanou vložkou, ktorá umožňuje ľahké čistenie a následne rýchle usušenie. Pre priebežné udržiavanie stačí každý deň opláchnuť pod tečúcou vodou. Odkvapkávacia miska je vyrobená z kvalitného silikónu, ktorý zaručuje dlhodobú kvalitu.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Odkvapkávače na riad a príbory zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »