Kvalitný granitový drez - aký a kde nakupovať?

16.9.2011 | Suite, s.r.o. | Kuchyne | Komentárov 1 |

Kuchynský drez by mal byť praktický, odolný a nemeniť časom príliš svoj zánovný vzhľad. Drez je totiž jedna z najviac používaných a zároveň najviac viditeľných súčastí kuchyne. Čistý, dizajnom zaujímavý, aj po dlhšom čase pekný kuchynský drez dopomáha vytvoriť ten najlepší prvý dojem z vašej kuchyne. Ideálnou voľbou ako si ušetriť prácu s údržbou je voliť kvalitný granitový drez a úplne najlepšie drez NanoGranitový. Ako a kde dobre nakúpite vám poradí nasledujúci článok.

Kvalitný granitový drez - aký a kde nakupovať?  - foto, Hyperbyvanie.sk

Základné pravidlá výberu kvalitného granitového drezu

1. Výber drezu vykonávajte vždy napred s ohľadom na jeho najdôležitejšiu základnú funkciu, ktorú od výrobku očakávate. Použiteľné rozmery a minimálne nároky na čistenie. V prvej fáze radšej vyberajte bez doplnkov a bez ohľadu na cenu. Napríklad u drezov je Vám k ničomu výbava, doplnky, nízka cena či krásna farba, ak sa drez špiní, odiera, poškodí teplom, alebo je za rok škaredý opotrebovaním.

2. Pozorne sledujte povesť výrobcu aj predajcu a jeho referencie, skúsenosti, históriu na slovenskom trhu, preferujte špecialistov a zastúpenie, priameho výrobcu pred obchodníkmi so všetkým.

3. Dobre sa zaujímajte o pôvod tovaru, použité materiály a technológiu a tiež o to, ako dlho výrobcu existuje. Pozrite aj na webové stránky výrobcu. Ak ihneď niektorú z informácií nezistíte, majte sa na pozore. Nikdy nedajte len na cenové hľadisko. Každodennej údržby časom zašlého špiniaceho sa nekvalitného drezu sa už nezbavíte. Pár eur, ktoré len možno pri kúpe ušetríte, Vás bude ešte dlho mrzieť.

Kvalitný granitový drez - aký a kde nakupovať? , fotka


Kde teda granitové drezy vyberať?

Renomovaní výrobcovia museli na úbytok kúpnej sily v kríze, reagovať zúžením ponuky a väčším predajom menej typov dosiahnuť vyššiu efektivitu a výrazne znížiť cenu pre zákazníka. Zúžil sa výber, ale v podstate nájdete to, čo potrebujete. Akcie idú aj o 40% dole s cenou a občas dlhé lehoty na tovar objednaný mimo akcie. Výsledok je však pre bežného zákazníka celkom priaznivý. Väčšinou si v akcii vyberie a môže kúpiť originálny vysoko kvalitný výrobok za cenu, ktorá sa približuje cene ponúk takzvane lacných drezov bez jasného pôvodu a materiálového zloženia. Dobrým príkladom je líder odboru granitových drezov nemecký Schock. S výrazne zvýšeným predajom týchto špičkových drezov v SR vďaka kríze výrazne klesli jeho ceny.

Kvalitný granitový drez - aký a kde nakupovať? , fotka

"Lacné kópie" granitových drezov sa rozhodne neoplatia

Podozrivo lacný tovar z Ázie, Poľska, Ruska a ďalších krajín, rovnako ako materiály bez mena a zloženia, zaplavuje trhy. Jedná sa spravidla o lacné produkty vyrobené bez ohľadu na materiálovú a kvalitatívnu stránku. Vám je daná k rozhodovaniu len fotka, rozmery a cena (samozrejme veľmi lákavá) a pomerne anonymné prostredie internetu, kde si nemôžete výrobok ohmatať ani vyskúšať. Lákavé záruky úplne neuveriteľných 10 rokov nedávajú ani špičky v odbore a dlhé roky zavedené firmy. Tieto "no name" produkcie bez udania pôvodu s nimi omračujú veľmi radi. Je potrebné byť ostražitý a nenaletieť, stačí rozmýšľať sedliackym rozumom.

Kvalitný granitový drez - aký a kde nakupovať? , fotka

Typ na záver - Granitový drez s minimálnou údržbou

Na záver dobrý tip. Vôbec najjednoduchšiu údržbu medzi granitovými drezmi má nemecký materiál Cristadur. Budete prekvapení, že výrobok takto špičkových vlastností, designu aj kvality, možno kúpiť aj za slušnú cenu. Môžete si ušetriť budúce čistenie a vzhľad, vašej kuchyne so značkovým drezom vyrastie. V granitových drezoch teda padá prvá voľba na nemecký Schock.

Kvalitný granitový drez - aký a kde nakupovať? , fotka

Kvalitný granitový drez - aký a kde nakupovať? , fotka

Kde? Skúste najprv sa dopytovať u zastúpenia, akčné na www.drezy.info / drezy. Ak nevyberiete, bežte ďalej podľa renomé výrobcu.

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 2

Diskusia

Judita: Mám kuchynský drez odtiaľto...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »