Nech je vaša kuchyňa srdcom domova

19.12.2014 | Mgr.Monika Kovačková | Kuchyne | Komentárov 0 |

Kuchyňa je centrom každej domácnosti – nálada a atmosféra v nej ovplyvňuje náladu a atmosféru v celom interiéri, a preto treba kuchyňu zariadiť tak, aby nebola len praktická, ale i príjemná a štýlová. Tu sú niektoré z najmodernejších trendov, ktoré vám s tvorbou kuchyne snov pomôžu!

Nech je vaša kuchyňa srdcom domova - foto, Hyperbyvanie.sk

Tradičné…
O kuchyniach a ich prostredí hovorí už staré čínske učenie feng šui, ktoré ich nepovažuje iba za srdce domova, ale predovšetkým za zdroj zdravia a sily celej rodiny. Aby týmto priestorom mohla prúdiť životodarná energia, musí byť kuchyňa vždy čistá a uprataná. Neporiadok a chaos totiž podľa feng šui vnáša neporiadok a chaos aj do rodinných vzťahov. To samé platí aj o rozbitých spotrebičoch, starom a skazenom jedle. Feng šui sa takto negatívne stavia dokonca i k zmrazenému jedlu, v ktorom je energia usmrtená, preto to s ním príliš nepreháňajte.

Nech je vaša kuchyňa srdcom domova, fotka

Farebné…
Českým kuchyniam mnohokrát chýbajú výrazné farby a vzory, čo je veľká škoda. Pokiaľ chcete svojej kuchyni dodať moderný a dizajnový vzhľad, vsaďte na originálne kombinácie farieb – umiernený vzhľad dosiahnete snúbením jemných pastelových odtieňov: tí odvážnejší z vás môžu vyskúšať zase kontrastné spojenie. A nebojte sa ani výrazných vzorov a motívov – bodiek, pruhov či kvetín. Uvidíte, ako vašu kuchyňu rozžiaria.

Nech je vaša kuchyňa srdcom domova, fotka


Moderné...
Veľké premeny vzhľadu kuchyne dosiahnete tiež výmenou pracovnej dosky a drezu. Pokiaľ si vyberiete moderné modely z atypických materiálov alebo nevšedného dizajnu, môžete sa tešiť na ozajstný úchvatný výsledok. Príkladom sú dosky a drezy z masívneho dreva, priezračného skla, betónu alebo kameňa. Siahnete si kvôli nim síce hlbšie do vrecka, ale výsledok stojí za to.

Nech je vaša kuchyňa srdcom domova, fotka


Funkčné...
Aj samotné spotrebiče môžu pôsobiť ako dekoratívne prvky kuchyne. Dnešná ponuka zahrňuje modely, ktoré sú nielen vysoko funkčné, ale vydarené i po stránke dizajnu. Horúcim trendom sú napríklad retro kúsky v typických pastelových farbách a zaoblených tvaroch. Nadčasovo pôsobí zase vzhľad nerezových spotrebičov, ktoré sa vďaka svojej neutrálnosti hodia do kuchýň najrôznejších štýlov. Skrátka, záleží len na vašom vkuse a štýle, ktorý chcete v kuchyni vytvoriť.

Nech je vaša kuchyňa srdcom domova, fotkaDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Nech je vaša kuchyňa srdcom domova zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 202 príspevkov

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Hohe Qualität Belstaff Online, Belstaff Outle: belstaff panther belstaff...

relógios Chopard: Réplicas de relógiosRelógios...

Wedding Party Dresses, Bridesmaid Dresses: wedding gowns online best wedding...

Ďalšie príspevky »