Výber vhodného zrkadla pre vašu kúpeľňu

27.1.2012 | (hh) | Kúpelne | Komentárov 0 |

Ak sa v dohľadnej dobe chystáte na rekonštrukciu kúpeľne, budete si iste okrem hlavného vybavenia chcieť tiež zaobstarať nové moderné doplnky, ktoré budete denne využívať. Jedným z najdôležitejších vybavení kúpeľne je zrkadlo.

Výber vhodného zrkadla pre vašu kúpeľňu - foto, Hyperbyvanie.sk

Keďže zrkadlo v kúpeľni je jedným z hlavných stredov pozornosti kúpeľne, kde sa každé ráno upravujeme a vykonávame dennú hygienu, je potrebné si ho vyberať v zodpovedajúcom štýle, ktorý bude našim individuálnym potrebám čo najlepšie vyhovovať.

Celkom zo širokej ponuky, ktorá je na trhu dostupná, si môžeme vybrať z mnohých druhov zrkadiel plochých hranatých aj okrúhlych, ale tiež aj tradičných úschovných toaletných skriniek na hygienické potreby, ktoré sa vešajú na stenu. Mnoho z nich býva vybavená doplnkovým osvetlením. Ak už máte úschovný priestor na hygienu vyriešený, postačí vám len samostatné zrkadlo.

Väčšina zrkadiel zavesených na stenách kúpeľňových priestorov sú v mnohých prípadoch vystavované vyššej miere záťaže a to predovšetkým v dôsledku vyšších teplôt a nadmernej vlhkosti, ktoré sa tvoria počas umývania. A preto sa v mnohokrát veľa domácností môže stretnúť so zničenými drobnými zákutiami. Voda vám tak môže zatekať do mnohých miest, ktoré zas tak dobre netesnia. Preto je treba si všetko starostlivo vopred zvážiť, vymerať a do patričných miest zabezpečiť primeranú izoláciu a tesnenie, aby voda nezatekala. Práve tesnenia je potrebné použiť pri niektorých plochých zrkadlách, ak máme steny tenké. Často postačí len izolačná silikónová pena, ktorá vyplní duté priestory.

Pri vybavovaní po rekonštrukcii kúpeľne je na mieste sa už vyvarovať robeniu nadmerného množstva výrobkov z drevených a z hrdzavejúcich kovov. Na prvom mieste budú ako základné materiály novodobého kúpeľňového interiéru vždy sklo, nerez a keramika. Moderné podlhovasté zrkadlo s plastovým alebo keramickým rámom v kombinácii s uvedenými materiálmi tak veľmi dobre vynikne
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Výber vhodného zrkadla pre vašu kúpeľňu zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 206 príspevkov

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Ďalšie príspevky »