Horúci trend v kúpeľniach: Solitérne vane!

27.8.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Kúpelne | Komentárov 1 |

Hľadáte vysoko luxusný a mimoriadne elegantný doplnok, ktorý vašu kúpeľňu zahalí hávom vycibreného vkusu? Vsaďte na voľne stojace vane, ktoré po dizajnovej stránke vyzerajú priam božsky! Preto niet divu, že v minulosti krášlili kúpeľne a spálne sídla tých najbohatších vrstiev. Dnes sú tieto honosné kúsky dostupnejšie než kedykoľvek predtým, tak to určite využite!

Horúci trend v kúpeľniach: Solitérne vane! - foto, Hyperbyvanie.sk

Solitérne vane prinášajú množstvo zaujímavých dizajnov, ktorých pôsobivý vzhľad môžete naviac podčiarknuť atypickým umiestnením vane. Ako vravia ich návrhári, voľne stojace vane nie sú symbolom iba vybraného vkusu, ale aj slobody. Už nemusíte relaxovať schúlení v rohu uväznení medzi betónovými stenami – svoj kúpeľ si môžete užívať doslova kdekoľvek si budete želať.

Horúci trend v kúpeľniach: Solitérne vane!, fotka

 

Typickým umiestnením vane je samozrejme kúpeľňa, menej obvyklým, aj tak stále populárnym miestom pre vaňu je potom spálňa. Odvážnejší milovníci originálneho bývania svoje vane neváhajú umiestniť aj do knihovní, zimných záhrad či na terasy.

Horúci trend v kúpeľniach: Solitérne vane!, fotka

 

Solitérnu vaňu oceníte predovšetkým v priestraných kúpeľniach, ideálne potom v tých, ktoré ponúkajú výhľad. Vaňu potom najlepšie umiestnite pod strešné okno alebo v blízkosti lodžie, balkónových dverí, zimnej záhrady či terasy. Úchvatný výhľad do zelene alebo na nočnú oblohu plnú hviezd prispeje k dokonalému pôžitku z relaxácie.

V prípade, že vám nie je dopriaty ukľudňujúci výhľad, môžete vyvolať podobný efekt modernými fototapetami. Tie sú cenovo dostupné, ich nalepenie je veľmi jednoduché a po vizuálnej stránke sú proste očarujúce. Ponorte sa do hlbokého lesa, poznajte krásy zámockej záhrady alebo sa nechajte ovievať sviežim morským vánkom – výber motívu je prosto na vás.

Horúci trend v kúpeľniach: Solitérne vane!, fotka

 

Voľne stojaca vaňa povznesie auru celej kúpeľne a dá jej celkom nový rozmer. Tým skôr, ak zvolíte kontrastný model: v kúpeľniach väčšinou prevažuje keramika, sklo a betón, preto zvoľte vaňu, ktorá bude v tomto prostredí vynikať.

Nádherné sú vane z lesklých kovov, ako je meď alebo nikel, ktoré sa nesú v znamení populárneho priemyselného štýlu. Nadčasovému vzhľadu sa tešia tiež priehľadné vane zo skla, ich atypický vzhľad spraví každý kúpeľ povznášajúcim zážitkom. Luxusné pôžitky zažijete vo vaniach z dreva alebo z kameňa – prírodné materiály majú relaxačné a ukľudňujúce účinky, takže sa pre výrobu vane dokonale hodia. Vďaka moderným povrchovým úpravám si môžete zvoliť vaňu takmer z akéhokoľvek materiálu.

Horúci trend v kúpeľniach: Solitérne vane!, fotka

 

Nielen po estetickej, ale tiež po praktickej stránke sa majú solitérne vane čím pochváliť. Povrch moderných vaní obvykle umožňuje jednoduchú údržbu, je odolný a má dlhú životnosť. Najrôznejšie úpravy povrchu potom zaisťujú udržanie vyššej teploty vody po dlhšiu dobu, než na akú sme zvyknutí pri klasických keramických vaniach. Pretože vane mnohokrát stoja na nožičkách, je ľahké udržiavať v čistote tiež priestor pod nimi.

Horúci trend v kúpeľniach: Solitérne vane!, fotka

 

Solitérne vane do vašej kúpeľne vnesú štýl kúpeľov, pohodu a ukľudňujúcu atmosféru, a tak tú najlepšiu oázu kľudu budete mať priamo doma!
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

polo: ...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 204 príspevkov

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Hohe Qualität Belstaff Online, Belstaff Outle: belstaff panther belstaff...

relógios Chopard: Réplicas de relógiosRelógios...

Ďalšie príspevky »