Zariaďujeme novú kúpeľňu

22.12.2016 | Redakce | Kúpelne | Komentárov 0 |

Pre mnohých znamená predstava moderného domova, vytvorenie priestorov, v ktorých zohrávajú dôležitú úlohu svetlo, farba a bývajú miestom jedinečných stretnutí s rodinou či priateľmi. Lenže niektoré časti domu môžu predstavovať zóny, v ktorých ide v prvom rade o osobné pohodlie a komfort. K takým patrí napríklad aj kúpeľňa. Jej zariaďovanie, či renovácia nemusia byť náročné, ak si dobre všetko pripravíte.

Zariaďujeme novú kúpeľňu  - foto, Hyperbyvanie.sk

Plánovaná predstava

Je to váš domov, a preto by ste sa v prvom rade mali spoliehať na seba. Ak chcete tri výklenky, originálny obklad, nový sprchový kút, alebo obrovské zrkadlo, vždy sa rozhodujte podľa vlastných pocitov. Dlaždice sú asi základným doplnkom takejto prestavby. Výber je široký, tak si dôkladne prelistujte dostupné katalógy, alebo si urobte prieskum internetovými stránkami. Myslite na vlastnosti tohto obkladového materiálu, pretože faktorov, ktoré ju budú ovplyvňovať nie je málo. Urobte si najskôr drobný plán, čo všetko potrebujete zariadiť a zmeniť.

Zariaďujeme novú kúpeľňu , fotka

 

Výrazné doplnky urobia veľa

Nech už je to akákoľvek miestnosť, všetko, čo v nej bude je len na vás. V kúpeľni netreba rozmýšľať nad veľkými kusmi nábytku. Väčšinou sú to minimálne rozmery, do ktorých musíte na raz umiestniť viac vecí. Originálny nábytok  s výraznými úchytkami netreba voliť v príliš tmavých farbách, ktoré by priestor opticky zmenšili a zaťažili. Podobne by ste si mali dávať pozor aj na jeho materiál, pretože vlhkosti a vode sa v takejto miestnosti určite nevyhne. 

Zariaďujeme novú kúpeľňu , fotka

 

Prepojenie s okolím

Ak už pristupujete k razantnej prestavbe, myslite naozaj na všetko. Podlaha by mala byť z protišmykových dlaždíc, a aby dokonale vynikol jej vzor, mali by ste si zaobstarať lacné plastové okno, ktoré bude dobre tesniace a hlavne, odolné proti podmienkam vznikajúcich počas sprchovania či kúpeľa. Samozrejme, že nie všetky domácnosti si tento luxus prepojenia s okolím môžu dovoliť. V prípade, že okno súčasťou nie je, porozmýšľajte aspoň nad vhodným osvetlením okolo zrkadla.

Zariaďujeme novú kúpeľňu , fotka

 

Ľahká manipulácia

Určite sa nájde pár šťastlivcov, ktorých rozmery novej kúpeľne v ničom neobmedzujú. Každopádne je asi zbytočné si ich zapratať nábytkom, ktorý aj tak veľmi nevyužijete. Hygiena a čistota je prvoradá, takže ak si na jednotlivé doplnky pripevníte efektívne otočné kolieska, urobíte naozaj dobre. Manipulácia počas upratovania nebude brániť tomu, aby ste udržali v čistote každý jeden kút.

Zariaďujeme novú kúpeľňu , fotkaDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Zariaďujeme novú kúpeľňu zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 202 príspevkov

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Hohe Qualität Belstaff Online, Belstaff Outle: belstaff panther belstaff...

relógios Chopard: Réplicas de relógiosRelógios...

Wedding Party Dresses, Bridesmaid Dresses: wedding gowns online best wedding...

Ďalšie príspevky »