Kúpeľňa cez internet = AZ koupelny

15.8.2007 | AZ koupelny | Kúpelne | Komentárov 0 |

Zásadnou výhodou internetových obchodov je možnosť predávať výrobky za ceny až o tretinu nižšie, ako v bežných kamenných obchodoch. Jedným z mladých a dynamicky sa rozvíjajúcich internetových obchodov je český e-shop AZ-koupelny, ktorý sa špecializuje na predaj kúpeľňového vybavenia.

Kúpeľňa cez internet = AZ koupelny  - foto, Hyperbyvanie.sk

V EU má v súčasnej dobe pripojenie k internetu zhruba 50 % domácností. Slovensko je v tomto smere stále hlboko pod priemerom, pretože pripojenie k internetu zatiaľ využíva len asi 20 % domácností. Napriek tomu sa počty pripojených domácností z roka na rok zvyšujú. Táto skutočnosť podporuje fungovanie a vznik veľkého počtu internetových obchodov s najrôznejším sortimentom. Nákup cez internet už vyskúšalo veľké množstvo užívateľov internetu. Vzrastá obľuba opakovaných nákupov a ľudia sa neboja skúsenosti s viacerými obchodmi. On-line zákazníci pri výbere obchodu trvale akcentujú rýchlosť a cenu.

Poradíme vám

Cieľom českého internetového obchodu AZ-koupelny je ponúkať zákazníkom čo najširší sortiment výrobkov pre zariadenie kúpeľní, vrátane kúpeľňového nábytku a doplnkov. Dôraz je kladený na kvalitu, o čom svedčí nulový počet reklamácií, ale nemenej dôležité sú prijateľné ceny predávaného tovaru. V ponuke sú výrobky renomovaných firiem, ako RAV, RIHO, PMH, KOLO, ISAN, VIEGA, GOZMETAL a ďalšie. Samozrejmosťou je zaistenie sprievodných služieb, ako je doprava tovaru k zákazníkovi apod. Ďalšou prednosťou je individuálny prístup pracovníkov k jednotlivým objednávkam a možnosť technických konzultácií. Zákazníci iste ocenia pravidelné cenové zýhodnenia vybraných výrobkov. V sortimente internetového obchodu AZ-koupelny je tiež široká ponuka akrylátových vaní rôznych tvarov. Rekonštruujete, alebo zariaďujete novú kúpeľňu? Poradia vám, ako si vybrať vaňu vašich snov...

Vaňa alebo sprchovací kút

Stojíte pri plánovaní novej kúpeľne pred prakticku otázkou - vaňu, alebo sprchovací kút? Máte menšiu kúpeľňu a bojíte sa, že nebude dosť priestoru na klasickú vaňu? Dnešní výrobcovia venujú veľa pozornosti fomu, aby sa vane vošli aj do priestorovo menších, hlavne panelákových kúpeľní, ktorých je u nás veľmi veľa. Popri klasických vaniach existuje veľký výber rohových, alebo takzvane asymetrických vaní, ktoré poskytujú ako eleganciu, tak pohodlie a sú de facto o cca 20 cm väčšie, ako skutočne merajú. Vaňa s rozmerom 150 x 100 cm vám poskytne rovnaký komfort, ako klasická vaňa 170 cm dlhá.

Vyberáme vaňu

Pri výbere vane by ste mali pamätať predovšetkým na priestor, ktorý v kúpeľni máte, ďalej na tvar vane, ktorý sa vám páči a tiež na farbu, ktorá môže celú kúpeľňu príjemne zladiť. Nemenej dôležitý je tiež materiál, z ktorého je vaňa vyrobená. Existuje viac materiálov, ktoré sa líšia cenou, ale aj kvalitou. V každom prípade je dobré sa u výrobcu informovať. Napríklad 100% akrylát je síce drahší, ale aj kvalitnejší a má dlhšiu životnosť, ako napríklad ABS plast. Akrylát má v sebe UV filter, takže vám vaňa zostane biela po celú dobu svojej životnosti. Napríklad firma RIHO dáva na svoje výrobky z akrylátu Lusite záruku 10 rokov na stálofarebnosť.

Kúpeľňa cez internet = AZ koupelny  - foto, Hyperbyvanie.sk

Detaily sú dôležité

Je dôležité pamätať tiež aj na drobné detaily, ktoré doladia celkový pohľad na vaňu a spríjemnia vám kúpeľ, ako sú rôzne podhlavníky, mädlá a pod. Dnes sú tieto doplnky v štandardnej ponuke väčšiny výrobcov vaní. Pokiaľ patríte medzi náročných zákazníkov, určite vás poteší pestrý výber masážnych systémov, či už sa jedná o trysky, ktoré vás uvoľnia po namáhavom dni prúdom teplej vody so vzduchom (systém HYDRO), alebo predhriaty vzduch (systém AERO), alebo samozrejme kombinácia oboch týchto masážnych systémov. Ovládanie býva pri lacnejších variantách mechanické, pri štandardných a komfortných elektronické, alebo aj s LCD displejom. Veríme, že vám tieto rady a doporučenia pomôžu pri výbere a tešíme sa na vašu návštevu na stránkach www.az-kopuelny.cz.

www.az-koupelny.cz.
Tel.: +420 777 235 590 e-mail: info@az-koupelny.cz w w w. a z - ko u p e l ny. c zDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 29

Diskusia

Článok Kúpeľňa cez internet = AZ koupelny zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 206 príspevkov

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Ďalšie príspevky »