Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku

8.3.2011 | IMPOL TRADE s.r.o. | Maľovanie, steny, tapety | Komentárov 0 |

Dôvodov, prečo mať tapety na stenách obývačky, sa ponúka hneď niekoľko. Medzi najčastejšie patrí estetika a pomerne nenákladná obmena vzhľadu. Izba s tapetou pôsobí vyvážene, lebo tapeta celkom ľahko vyplní akési "prázdne miesto" a vytvorí prepojenie medzi nábytkom, sedacou súpravou, podlahou, kobercom, osvetlením a dekoráciami. Preto je vhodné venovať pozornosť výberu správneho odtieňa, aby všetky doplnky prepojil. Ďalším aspektom je voľba správneho designu. Do úvahy je potrebné vziať štýl súčasného vybavenia a doplnkov, aby izba pôsobila uceleným dojmom.

Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku  - foto, Hyperbyvanie.sk

Hra línií - vlnovky na trojaký spôsob ...

Tapety Jewel odporúčame pre konzervatívnejších jedincov, ktorí nechcú zbytočne experimentovať. Stene s vlnovkami nechýba elegancia a štýlovosť. Oceňujeme kvalitu a prepracovanosť tapety, ktorá pracuje s kombináciou lesk / mat a farebnými odtieňmi veľmi obratne. Od výrazných hnedých prechádzajúcich v spodných vrstvách tapety do jemnejších prúžkovaných vlnoviek až po naznačenie vlniek tenkou linkou. Jej použitie si vieme predstaviť aj v iných miestnostiach než len obývacia izba. Vhodné k modernému nábytku s hranami, tak k oblým tvarom. Tapety na stenu P + S z kolekcie Jewel sa vzorom vlnoviek výborne zakryjú prípadné nerovnosti na stene.

Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku , fotka

Tapeta je dostupná v piatich farebných variantoch: svetlo hnedá, fialová, šedočierna, hnedá, tyrkysová. Zdroj: impol-tapety.cz

Rozkvitnutý múr

Medzi stály prvok designov tapiet za posledné roky určite patrí kvetovaný vzor. Výhodou vzoru s kvetinovým motívom je nestarnúci dizajn, ktorý toľko nepodlieha "trendovosti". Veľké kvety prežiaria aj menšie priestory a vytvoria útulný kút pre odpočinok. Vďaka najnovšej technológii výroby tapiet majú okvetné lístky odlesky, ktoré vytvárajú ďalší rozmer. Nápadité riešenie vytvára použitím rovnakého vzoru v inom farebnom tóne na protiľahlej stene s pruhmi, ktoré rozdeľujú priestor na ďalšiu rovinu. Taká je novinka v tapetách nazvaná FLAIR.

Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku , fotka

Farebné varianty: biela, fialová, hnedá, svetlo fialová, šedočierna, zelená, svetlo hnedá. Zdroj: impol-tapety.cz

Moderný zámocký vzor

Vzor, ktorý nadväzuje na klasické tapety, teraz prichádza v odľahčenej modernej verzii. Klasika v tomto prípade neznamená, že tapeta nedáva nič navyše. Opakujúce sa ornamenty v dvoch odtieňoch umožňujú kombináciu viacerých farieb v izbe. Kladne hodnotíme dostupnosť kombinácie s doplňujúcou tapetou s pruhmi v rovnakých farbách ako tapeta so vzorom. Izba budí ráz priestornosti a usporiadanosti. Samotný názov kolekcie napovedá, že to nie je posledné, čo z tapiet Charizma vyžaruje ... Tapety P + S Charizma, novinka pre tento rok, určená pre klasikov.

Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku , fotka

Farebná dostupnosť: čierna, hnedá, fialová a bordová. Zdroj: impol-tapety.cz

Popínavé vetvičky s kvetmi

Jednoduchý abstraktný kvetovaný vzor zaručene rozjasní stenu. O to viac sa nám páčia použité farby v celej kolekcii tapiet FLAIR. Dizajn sa ustálil niekde medzi retro a modernou tapetou. Vzor budú preferovať ľudia, ktorým nie je proti gustu neposedná hravosť stoniek a trochu dominantnejší efekt samotnej tapety na stene.

Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku , fotka


Farebné varianty: tyrkysová, hnedá, biela, fialová, čierna, zelená. Zdroj: impol-tapety.cz

Luxusná klasika

Kombinácia svetlejšej a tmavšej steny sa nám pozdáva. Výsledný efekt barokového vzoru umocňuje vhodné zvolenie farieb k existujúcemu vybaveniu izby. Príliš veľa farieb by nedovolilo, aby izba vynikla. Preto sa tu striedajú odtiene bielej, šedej a čiernej, ktoré k sebe perfektne ladia. Kto sa nebojí použiť sýtejšie farby, pre toho je v kolekcii tapiet Labyrinth možnosť vyberať napríklad z fialovej alebo béžovej. Tapety Labyrinth sú zaujímavé svojou vrstvenou štruktúrou. Krepová štruktúra dodáva barokovému vzoru patričný nádych luxusu.

Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku , fotka

Zdroj: impol-tapety.cz

Firma IMPOL TRADE sro, prevádzkovateľ e-shopu tapety-folie.cz je priamym zástupcom nemeckého výrobcu tapiet P + S International pre Českú republiku a Slovensko. Disponuje vlastným skladom.

Zástupca P + S International pre CZ a SK:

IMPOL TRADE s.r.o.
Lidická 886/43
736 01 Havířov
tel: (+420) 596 832 057
GSM: (+420) 733 534 931
email: info@tapety-folie.cz

Nenašli ste tapety v obchode vo vašom meste?

Napíšte nám adresu a názov obchodu na obchod@impoltrade.cz a dostanete 7% zľavu pre nákup v e-shope www.tapety-folie.cz, kde tieto tapety môžete zakúpiť.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Obývacia izba - Vyberáme tapety pre spoločné miesto odpočinku zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 223 príspevkov

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Ďalšie príspevky »