Trend súčasnosti: Maľba kuchynských skriniek

9.1.2018 | Redakce | Maľovanie, steny, tapety | Komentárov 0 |

Kuchyne bývajú centrom rodinného života, a tak sú mnohokrát aj plné spomienok a príbehov. Výmena kuchynskej linky tak môže byť nie len nákladnou záležitosťou, ale i emotívnym zážitkom. Pokiaľ je vaša kuchynská linka v dobrom stave, je maľovanie najjednoduchšou cestou, ako jej dať novú tvár. Nechajte sa inšpirovať trendami, ktoré v oblasti maľby kuchynských liniek práve teraz najviac frčia.

Trend súčasnosti: Maľba kuchynských skriniek - foto, Hyperbyvanie.sk
Neutrálne odtiene
 
Biele, béžové a jemne zemité odtiene dobre pôsobia v akéjkoľvek kuchyni a ľahko sa kombinujú s najrôznejšími odtieňmi stien, podláh či dekorácií. Ideálna voľba, pokiaľ preferujete čistý, nadčasový a odľahčený dizajn.
 
 
Hravá dvojka
 
Ak chcete splniť súčasné trendy, maľujte horné skrinky inou farbou než tie dolné. V tomto prípade existuje veľmi veľa atraktívnych farebných kombinácií – nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek z nich, vždy sa držte základného pravidla: dole patria farby výrazné, sýte a tmavé, zatiaľ čo hore tie svetlé, alebo neutrálne. Rovnaký kontrast môžete vytvoriť tiež medzi kuchynskou linkou a ostrovom.
 
 
Syté barvy
 
Kuchynské linky vo výrazných sýtych odtieňoch sú naozaj neprehliadnuteľné. Strhujúci pohľad vám zaistia najmä luxusné odtiene, ako sú smaragdová, kobaltová alebo zlatožltá. Počítajte s dominantným pôsobením týchto farieb a prispôsobte mu okolie. Linka v živých farbách potrebuje neutrálne prostredie, aby priestor nepôsobil tmavo alebo preplnene.
 
 
Jemné pastely
 
Použitie pastelu je ten najlepší spôsob, ako oživiť kuchynskú linku farbami, aby zároveň nepôsobila príliš dominantne. Výhodou pastelových odtieňov je ich nadčasovosť aj neutrálny vzhľad, vďaka ktorému sa ľahko kombinujú s rôznymi farbami, materiálmi i štýlmi. V kuchyni sa najviac osvedčili bledé odtiene modrej, zelenej a žltej.
 
 
Farby do otovrených regálov
 
Nechcete sa púšťať do maľby kuchynských skriniek, a napriek tomu potrebujete kuchyňu oživiť energiou farieb? Namiesto horných skriniek zvoľte farebné police, alebo vymaľujte vnútra otvorených skriniek a regálov. Toto úsporné riešenie rozveselí vašu kuchyňu rovnako dobre.
 


Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Trend súčasnosti: Maľba kuchynských skriniek zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 245 príspevkov

Relógios Hublot Replica Watches : Fábrica Onl: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Hublot Replica Watches - ein geliebter Band f: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

Ďalšie príspevky »