Masážne a relaxačné kreslá

5.5.2011 | Jana Henychová | Nábytok | Komentárov 0 |

Správne a pohodlné sedenie je dôležitou súčasťou každodenného moderného života. Najmä u osôb so sedavým zamestnaním. Sedacie súpravy a stoličky by tomu tiež mali byť čo najlepšie prispôsobené, aby sa predišlo bolestiam chrbta a chrbtice. K pohodlnému posedeniu po dennej práci pri počítači si môžete zakúpiť niektoré z masážnych alebo relaxačných kresiel.

Masážne a relaxačné kreslá  - foto, Hyperbyvanie.sk

Ešte pred samotným zakúpením je potrebné vedieť, či budete kreslo využívať v pracovni pri počítači alebo namiesto pohovky pri televízore. Ak potrebujete lepšiu stoličku pre kvalitné sedenie pri počítači, potom vám môžeme odporučiť masážne kreslo s vypolstrovaným mäkkým sedadlom, ktoré vám dlhodobo poskytne pohodlie a zdravotnú prevenciu v jednom. Vysoké operadlo umožňuje pohodlné opretie od chrbta až k hlave. Tým je zabezpečené uvoľnenie pre celú opornú sústavu a predídete tak nepohodlným bolestiam.

Masážne a relaxačné kreslá , fotka

Mnoho modelov relaxačných kresiel obsahuje aj podstavec pod nohy, ktorý je s kreslom spojený a dá sa voľne nastaviť do vám vyhovujúce polohy. Môžete si tak dopriať pohodlné posedenie večer pri televízii. Zo širokého sortimentu si môžete vybrať kreslo, ktoré bude spĺňať všetky technické a zdravotné normy a zároveň bude vkusným doplnkom do interiéru vášho obydlia. Vypolstrované časti bývajú pre lepší vzhľad potiahnuté mäkkou kožou v kombinácii s kovom a drevom. Kreslo si môžeme zaobstarať v tmavo hnedej, čiernej, bielej alebo béžovej farbe. Vďaka svojmu vzhľadu dokáže ľahko splynúť s akýmkoľvek typom a odtieňom nábytku.

Masážne a relaxačné kreslá , fotka

Pokročilejšie modely masážnych kresiel zahŕňajú v sebe špeciálne pohyblivé súčasti pre relaxačné programy, ktoré sú ovládané na elektrickú energiu pomocou vstupného zariadenia. Ovládanie je prehľadné a jednoduché, s jeho pomocou si navolíte príslušný program, uvediete ho do chodu a potom už stačí len uvoľniť sa a relaxovať. Displej dokáže mapovať aj aktuálny stav chrbtového svalstva a zaznamenávať dôležité problémové miesta v oblasti chrbta, krčnej a bedrovej chrbtice. Po ťažkej fyzickej činnosti vám dokáže doplniť vyčerpanú energiu a tiež vám pomôže zlepšiť kvalitu spánku.

Masážne a relaxačné kreslá , fotka

Masážne kreslo môže byť tiež užitočným regeneračným doplnkom pre jedinca venujúceho sa športu ako aktívne tak aj rekreačne. Stáva sa ideálnym pomocníkom pre odbúranie stresových stavov a psychickej nepohody. Pre univerzálne uvoľnenie môžete použiť program slúžiaci pre masáže v strednej časti chrbta, ktorý behom niekoľkých minút dosiahne uvoľnenie svalstva do hĺbky chrbta a bedrovej chrbtice. Voľne polohovateľné masážne hlavice sa môžu pohybovať tesne pri chrbtici alebo na stranách chrbta. Do tohto univerzálne využiteľného relaxačného výrobku sa investovať rozhodne oplatí. Pri jeho zakúpení nebudete ľutovať.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Masážne a relaxačné kreslá zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 218 príspevkov

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »