Stolíky do vášho interiéru

2.9.2011 | Jana Henychová | Nábytok | Komentárov 0 |

Takmer v každej domácnosti sa nájde mnoho drobných predmetov, pre ktoré nemusíte vždy nájsť dostatok miesta v žiadnej skrini ani stene. Môže sa jednať o drobné či väčšie dekoratívne predmety, ktoré nie je pre ich podobu vhodné vkladať do vitrín alebo presklených stien. K ich voľnému umiestneniu nám môže pomôcť niektorý zo stolíkov, určených pre bežné použitie v obývacej izbe, ale práve napríklad len ako odkladací pre tieto predmety. Tými môžu byť napríklad sošky, ozdobné sviečky či vázy s kvetinami alebo niečo úplne iného čo je Vami obľúbené a rozhodli ste sa to zabudovať do interiéru vašej domácnosti.

Stolíky do vášho interiéru  - foto, Hyperbyvanie.sk

Zo širokého sortimentu mnohých druhov si môžeme vybrať zo stolíkov plastových, kovových, drevených i sklenených. Každý z týchto materiálov má svoj osobitý výraz. Často sa môžeme stretnúť aj s ich kombináciou v rámci jedného druhu výrobku. Typickým príkladom je drevený stolík so sklenenou doskou alebo konferenčný stolík s drevenou doskou, ktorá je doplnená kovovými nohami.

Stolíky do vášho interiéru , fotka

Ak budete pri voľbe stolíku mať požiadavku, aby sa v miestnosti stal výraznou súčasťou, potom je najlepšie vybrať si ho v kovovom alebo drevenom prevedení v tmavom odtieni. Ak máte v obývačke stenu z tmavo hnedého dreva, tak si pre efekt vyniknutia radšej kúpte stolík drevený, ktorý je ladený skôr do odtieňa svetlého. Pre čo najdlhšiu životnosť a stabilitu výrobku vám ako praktickú radu odporúčame zamerať sa pri výbere skôr na stolíky z masívneho dreva, ktoré sú zárukou oveľa väčšej kvality než niektoré výrobky pozostávajúce z jednotlivých častí za pomocou jednoduchej technológie lepením.

Stolíky do vášho interiéru , fotka

Naopak ak budete chcieť, aby vám stolík s okolitým vybavením skôr splynul, tak vám môžeme odporučiť zaobstarať si ho v prevedení číreho alebo do hneda sfarbeného skla. Najmä tým, ktorí majú v obľube sklenené výrobky, môže priniesť potešenie niektorý z variantov stolíkov z ohýbaného skla v kombinácii s kovovými doplnkami. Vďaka ohybom skla sa tak počas výroby môžu vytvoriť rôzne zaujímavé tvary. Odkladací stolík na dekoratívne predmety sa tak v konečnej podobe môže stať dekoráciou samotnou. Jeho umiestnenie v miestnosti je individuálne. Môžete si ho postaviť ako konferenčný stolík pred sedačku u televízie. Rovnako tak si ho môžete umiestniť do niektorého z rohov miestnosti. Na neho môžete postaviť napríklad vázu s vašou obľúbenou kvetinou. Nájde uplatnenie aj v spálni ako náhrada za nočný stolík. Ak vám chýba dostatok nábytku v predsieni, môže sa dobre vynímať vedľa botníku alebo vešiaku pod zrkadlom.

Stolíky do vášho interiéru , fotka

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Stolíky do vášho interiéru zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »