Sedacie súpravy z mikrovlákna a mikroplyšu

25.1.2012 | (hh) | Nábytok | Komentárov 2 |

Potrebujete poradiť nejaký tip pre váš domov, aby pôsobil čo najlepšie elegantne a pritom inšpiratívne? Každý z nás si iste praje príjemné a pohodlné posedenie pri televízii alebo len tak pri káve v prostredí nášho pokojného domova. K tomu nám môžu pomôcť moderné a štýlové pohovky vyrobené z mikrovlákien alebo špeciálneho mikroplyšu, ktoré sú veľmi rozšírené a obľúbené najmä pre svoju jemnosť.

Sedacie súpravy z mikrovlákna a mikroplyšu - foto, Hyperbyvanie.sk

Sedacie súpravy z takýchto materiálov sa na prvý pohľad síce podobajú bežnému látkovému prevedeniu, ale ak sa pozrieme bližšie, zistíme, že sa líšia štruktúrou a spôsobom stretnutia. Oproti bežným látkovým a chemickým vláknam sa ako vstupná surovina používajú polyméry so zlepšenou homogenitou, čo umožňuje okrem iného aj lepšie spracovanie v priebehu výrobnej technológie. Výsledkom je jemná a elastická hmota, ktorá sa nachádza v nábytkárskom priemysle a má stále väčšie využitie pre väčšie kusy aj drobné doplnky.

Sedacie súpravy z mikrovlákna a mikroplyšu, fotka

Sedacie súpravy z polyesterového mikrovlákna sú tak veľmi príjemné na ohmatanie. Obzvlášť ak dávate prednosť radšej lesklému povrchu pred matným, je takáto voľba pre vás značnou výhodou. Mnoho sedacích súprav vyrobených z mikrovlákien býva v prevedení lesklého povrchu. Je to spôsobené jednak chemickou štruktúrou a tiež samotnou výrobou. Vďaka tomu sa môže veľa pohoviek z tohto materiálu pýšiť svojím zamatovým vzhľadom.

Sedacie súpravy z mikrovlákna a mikroplyšu, fotka

Za denného svetla sa bude odrážať časť slnečných lúčov žiariacich do danej miestnosti. Tým máte zaručené, že vám sedacia súprava výrazne v obývacej izbe vynikne. Obzvlášť ak si ju kúpite napríklad v žltkastej farbe alebo niektorom odtieni zelenej farby.

Sedacie súpravy z mikrovlákna a mikroplyšu, fotka

Pohovky z mikrovlákna a mikroplyšu patria medzi zdravotne nezávadné. Vďaka zvýšenému odporu, ktorý tieto materiály vytvára, sa takmer vôbec v týchto výrobkoch neudržiava žiadny prach ani roztoče. Teda sa stáva vhodným riešením pre širokú skupinu jedincov trpiacich rôznymi druhmi alergií. Ale to nie je zďaleka všetko. Mikrovlákno sa vám len tak rýchlo neopotrebuje ako rada iných bežných textílií, z ktorých sa sedacie súpravy vyrábajú. Máte tak zaručené, že vám pohovka do ďalších rokov vydrží ako nová.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Omega watches: Omega Constellation: ...< Odpovedať

wq: ...< Odpovedať

počet príspevkov: 2

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 206 príspevkov

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Ďalšie príspevky »