Stavte na kvalitu zo slovenskej dielne

13.3.2015 | | Nábytok | Komentárov 1 |

Mnoho ľudí si to už dnes, v čase veľkoobchodných výrobcov, neuvedomuje, ale nábytok je investícia aj do budúcnosti. Taký, ktorý má mať poriadnu kvalitu, vám môže vydržať aj niekoľko generácií, pričom nestráca zo svojej životnosti a pôvabu. Toto ťažko nájdete vo veľkoskladoch ako sú, u nás obľúbený, švédsky výrobca a jeho podobní konkurenti. Poobzerajte sa radšej po niečom slovenskom, kvalitnom, z našich lesov a spod rúk domácich majstrov.

Stavte na kvalitu zo slovenskej dielne - foto, Hyperbyvanie.sk

Provensálsky nábytok zo Slovenska

Výroba nábytku na Slovensku má svoju tradíciu a základ v daroch našej prírody. Dnes je však pochopiteľne ohrozovaná práve lacnými zahraničnými dovozcami. Stále však platí, že poctivý drevený nábytok vyrobený na mieru si vie nájsť svoju cestu k zákazníkovi. Ten ale musí kvalitu požadovať a hľadať. Základom kvalitného provensálskeho nábytku je jeho materiál a spracovanie. Pri materiáli by ste mali uprednostňovať výrobky z masívu. V súčasnosti je masív nahrádzaný lacnejšími variantmi, ako sú drevotrieska, rôzne plasty či ratan. Poctivé drevo však nenahradí nič. Prírodný materiál je zdravotne nezávadný a trvácnejší. Počítajte však s tým, že takýto nábytok je ťažší, preto sa s ním horšie manipuluje. Obzvlášť pri výrobkoch z tvrdého dreva z listnatých stromov, ako je predovšetkým obľúbený dub alebo buk, jaseň, čerešňa či javor. Drevo ihličnatých stromov ako smrek, borovica, jedľa alebo tis je mäkšie, preto sa ľahšie spracováva.

Ruky domácich majstrov na nezaplatenie

Ak chcete mať provensálsky nábytok na mieru z domácej produkcie, nájdite si svojho spoľahlivého výrobcu. Overte si jeho prácu, získajte referencie od zákazníkov, prípadne nahliadnite do jeho dielne. To, že vám to povolia je dobré znamenie. Firma, ktorá nemá čo skrývať a je proklientsky orientovaná, je vždy dobrá voľba. Všetky informácie, ku ktorým sa môžete dostať, vám pomôžu vybrať si spoľahlivého partnera pri riešení vášho bývania. Stolárska dielňa Kalvín, ktorá vyrába masívny nábytok v Rastislaviciach pri Nitre, hovorí o výrobe dreveného nábytku ako o poslaní, nie ako o práci. Ich majstri, dizajnéri i projektoví manažéri sú zapojení do procesu s maximálnou snahou vytvoriť pre zákazníka hodnotu, ktorá vydrží.

Poctivé slovenské stolárstvo sa znova dostáva na výslnie, kam patrí. Naše lesy poskytujú poklady, ktoré vieme a chceme využiť. Rozhodnutie sa pre masívny nábytok z našej produkcie nemôžete ľutovať.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 3

Diskusia

Hena: Správne, tiež máme nábytok...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 204 príspevkov

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Hohe Qualität Belstaff Online, Belstaff Outle: belstaff panther belstaff...

relógios Chopard: Réplicas de relógiosRelógios...

Ďalšie príspevky »