Kované postele do spálne

22.7.2011 | Jana Henychová | Spálne | Komentárov 0 |

Posteľ na spanie patrí k základnému vybaveniu každej domácnosti. Ak práve vykonávate rekonštrukciu spálne alebo sa sťahujete do nového bytu a chcete si zaobstarať nové vybavenie, máte hneď príležitosť si taký druh nábytku zaobstarať.

Kované postele do spálne  - foto, Hyperbyvanie.sk

Ak si nemôžete ľahko vybrať zo širokého sortimentu bežných postelí drevených, ktoré sú na trhu ľahko dostupné, potom vám odporúčame nechať sa inšpirovať modernými posteľmi kovanými. Základné aj ozdobné kovanie tvorí ojedinelé spojenie netradične praktického nábytku a zároveň okrasného prvku.

Kované postele do spálne , fotka

Väčšina takýchto druhov postelí je vyrobená buď z plných alebo zo hrubostenných materiálov, čo má podstatný a rozhodujúci vplyv na ich dlhú životnosť, pričom záleží aj na voľbe matraca. Ich montáž je veľmi jednoduchá, pretože sa na jej zostavenie nepoužívajú žiadne skrutky. Svojim univerzálnym vzhľadom sa hodí ako do moderného interiéru, tak aj do bytov so starším vybavením. Jedným z možných variantov, ako vykonať rekonštrukciu spálne, je nechať si zhotoviť drevené obloženie a do takejto izby potom umiestniť kovanú posteľ.

Kované postele do spálne , fotka

Povrchová úprava kovaných postelí často býva buď vo farbe prirodzeného kovu alebo bývajú navyše vybavené špeciálnym náterom v podobe práškovej vypaľované farby, z ktorej máme opäť na výber z množstva rôznych odtieňov. Na prianie zákazníka je možné zhotoviť aj povrchovú úpravu v tzv. kováčske grafitovo čiernej variante, ktorá je pre moderný interiér súčasných trendov veľmi vítaná, pretože sa k nej bez problémov hodí veľa druhov ďalšieho nábytku. Dostatočne širokým matracom tak možno posteľ vybaviť ako dvojlôžko pre manželský pár.

Kované postele do spálne , fotka

Kované postele pôsobia jemným, ale zároveň osobitým dojmom. Často si ich ľudia kupujú aj do spální menších rozmerov, kde nedôjde k zaplneniu celého priestoru jedným kusom nábytku. Systém spojenia čiel a bočníc je riešený formou vreciek a klinov bez akýchkoľvek ďalších prídavných skrutiek, čo je jedným z prvkov zabezpečujúcich stabilitu. Posteľ do seba jednoducho zapadne a používaním sa stále viac upevňuje. Toto je zásadný rozdiel oproti skrutkovaným posteliam, kedy je potrebné priebežne spoje kontrolovať a prípadne doťahovať skrutkovačom. Výhodou kovaných postelí je okrem iného aj vysoká pružnosť a pritom pevná stabilita, ktorá je vďaka špecifickej konštrukcii bezpečne zaistená.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 3

Diskusia

Článok Kované postele do spálne zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 223 príspevkov

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Ďalšie príspevky »