Pokojnejší spánok s taštičkovým matracom

12.11.2013 | PR článek | Spálne | Komentárov 0 |

Poruchami spánku trpia milióny ľudí po celom svete. Najčastejšou príčinou bývajú bolesti chrbtice alebo iné zdravotné ťažkosti. Jedným z účinných spôsobov, ako prekonať problémy tohto druhu, je výber správneho matraca. Prinášame vám stručné informácie o taštičkových pružinových matracoch, ktoré vďaka svojej jedinečnej stavbe môžu výrazne ovplyvniť kvalitu vášho spánku.

Pokojnejší spánok s taštičkovým matracom - foto, Hyperbyvanie.sk

Ničím nerušený spánok

Dnešné matrace sa dajú rozdeliť na pružinové, latexové alebo penové. Pružinové sa ďalej delia na klasické bonnellové matrace alebo moderné taštičkové matrace. Práve tie druhé predstavujú špičku v oblasti zdravotných a ortopedických matracov, ktoré doprajú oddych aj ľuďom dlhodobo trpiacim poruchami spánku či bolesťami chrbtice.

Pokojný spánok a príjemné vstávanie bez „dolámaného tela“ zabezpečí jedinečná technológia taštičkových matracov. Jadro matraca je vyskladané zo stoviek až tisícov taštičiek, podľa typu a tvrdosti, v ktorých sa nachádzajú pružiny uložené v látkovom puzdre. Taštičky nie sú prepojené cievkou, ako je to v prípade klasických pružinových matracov, ale sú navzájom zošité.

Taštičkový matrac dokáže dokonale skopírovať tvar vášho tela, či už máte vo zvyku spávať na chrbte, bruchu alebo na boku. Ak sa v noci prehadzujete, vášho partnera alebo partnerku nebudete rušiť – matrac sa preliači iba na mieste, kde naň bude pôsobiť váha vášho tela.

Jednou z mála nevýhod taštičkových matracov je ich relatívne vysoká cena. Najlacnejšie možno kúpiť od 200 eur – za kvalitu si treba priplatiť. Ak spávate na polohovateľnom rošte, s taštičkovým matracom nepočítajte. V tomto prípade sa budete musieť uspokojiť s ostatnými typmi matracov.

Pokojnejší spánok s taštičkovým matracom, fotka

 

Vyberte si osvedčeného výrobcu

Matrac sa kupuje na desaťročia, preto by ste nemali podceniť jeho výber. Ak chcete mať istotu, že matrac bude naozaj kvalitný a splní všetky sľúbené parametre, mali by ste siahnuť po osvedčenom výrobcovi.

Jedným z takýchto výrobcov je spoločnosť Materasso, ktorá vyrába kvalitné matrace už takmer 20 rokov. Veľký dopyt po matracoch Materasso je aj v zahraničí – produkty sú vyvážané do Česka, Švajčiarska, Nemecka, Holandska a ďalších európskych krajín.

Matrace Materasso sú vyrábané podľa individuálnych potrieb zákazníkov, či už ide o ich veľkosť alebo tvar. V rámci jednotlivých objednávok sa berú do úvahy aj ortopedické (tvrdosť a elasticita), antialergické či estetické vlastnosti (vonkajšia úprava).Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Pokojnejší spánok s taštičkovým matracom zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 204 príspevkov

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Hohe Qualität Belstaff Online, Belstaff Outle: belstaff panther belstaff...

relógios Chopard: Réplicas de relógiosRelógios...

Ďalšie príspevky »