Zdravý spánok ako veľký pomocník pri plnení novoročného predsavzatia

2.2.2015 | | Spálne | Komentárov 0 |

Nový rok je pre mnohých z nás impulzom k zmene životného štýlu. Dávame si predsavzatia, že nebudeme fajčiť, budeme pravidelne cvičiť, nebudeme jesť tučné a korenené jedlá, budeme viac dbať o svoj zovňajšok. Inými slovami, že urobíme niečo pre svoje zdravie. Avšak aby sme tieto ciele dosiahli, je potreba veľa síl a energie, ktorú najjednoduchšie získame počas spánku.

Zdravý spánok ako veľký pomocník pri plnení novoročného predsavzatia - foto, Hyperbyvanie.sk

Aby sa vám dobre spalo ...

Spánok je základnou fyziologickou potrebou, ktorú ničím nenahradíme. Každý živý tvor ho potrebuje na regeneráciu organizmu, odpočinku a načerpanie novej vitality. Má veľký význam pre naše telo i dušu. Obzvlášť v období, kedy sa zameriavame na zdravší spôsob života a vydávame viac energie, spánok potrebujeme viac ako inokedy. Ale musí byť kvalitný.

  • Aby sme dosiahli skutočne výdatný a plnohodnotný spánok, mali by sme k tomu vytvoriť správne prostredie, tzn. v spálni vyvetrať, neprekurovať (max. 20 °C), zatieniť okná, nepúšťať hlasnú hudbu alebo televíziu, apod.
  • Nemenej veľkú úlohu hrá tiež vhodné umiestnenie postele (kvôli bezpečnosti by sme mali vidieť na dvere a za hlavou by sme nemali mať okno) a vybavenie postele (vhodný matrac a lamelový rošt).

 

Zdravý spánok ako veľký pomocník pri plnení novoročného predsavzatia, fotka

 

Luxusný vzdušný matrac Forest bol vyvinutý podľa prianí a potrieb zákazníkov.

Prečo si vybrať matrace Tropico?

Nie nadarmo ľudové príslovie hovorí: "Ako si kto ustelie, tak si ľahne." Je to totiž hlavne matrac, ktorý z veľkej časti určuje, ako sa vyspíme. Ak to myslíme s obratom k zdravšiemu spôsobu života skutočne vážne, mali by sme venovať práve jemu zvýšenú pozornosť.

Pri výbere nového matraca by ste sa nemali nechať zlákať cenou. Aj keď bude akokoľvek zaujímavá (väčšinou u matracov čínskeho pôvodu), pýtajte sa na výrobcu, jeho skúsenosti, reklamačný servis, apod. Kvalitný a komfortný matrac ponúka spoločnosť Hilding Anders - výrobca matracov Tropico, ktorá má s ich výrobou dlhoročné skúsenosti.

  • Dlhodobo sa intenzívne venuje vývoju nových konštrukcií a moderných materiálov, ktoré vylepšujú ortopedické, relaxačné aj hygienické vlastnosti matracov.
  • Než sa matrace Tropico dostanú na pulty obchodov, sú podrobené mechanickým záťažovým testom aj klinickým skúškam, takže k zákazníkom sa dostanú skutočne len tie najkvalitnejšie.

 

Certifikované predajne ponúkajú vždy niečo naviac

Matrac a rošt spolu tvoria nerozlučnú dvojicu, avšak pri výbere má väčšinou rozhodujúce slovo práve matrac. Jeho konštrukcia a materiál, z ktorého je vyrobený, určujú, na ktorý rošt je alebo nie je vhodný. Tieto informácie by vám vždy mal oznámiť jeho predajca.

  • Ak navštívite niektorú z certifikovaných predajní matracov Tropico, odborne vyškolení pracovníci vám pomôžu s výberom konkrétneho matraca priamo pre vás. Na vystavené matrace si vždy môžete ľahnúť a vyskúšať, ako vášmu chrbtu vyhovujú.
  • Mimo to tieto predajne ponúkajú spoľahlivý zákaznícky servis, bohatý výber matracov (pre deti, teenagerov, dospelých, športovcov, seniorov, zdravotné matrace, apod.), lamelových roštov, vankúšov, prikrývok a ďalších posteľných doplnkov. Obľúbené výrobky sú často súčasťou výhodných akcií - matrac 1 + 1 zadarmo alebo v zľave.

 

Vyberte si ten správny matrac, nech sa vám dobre spí a odpočíva. Plnenie vášho novoročného predsavzatia potom bude oveľa ľahšie a jednoduchšie.

Zdravý spánok ako veľký pomocník pri plnení novoročného predsavzatia, fotka

 

Jeden z najobľúbenejších lamelových roštov Double Klasik.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Zdravý spánok ako veľký pomocník pri plnení novoročného predsavzatia zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »