Ako zvýšiť ochranu vášho objektu pomocou bezpečnostných mreží

13.1.2011 | Jana Henychová | Zabezpečenie | Komentárov 0 |

Ak ste majitelia rodinného domu alebo rekreačného objektu a chystáte sa ho bezpečnostne vybaviť, potom môžete začať s obstaraním kvalitných silných mreží na okná a vchodové dvere. Už sa vám nechce zaspávať s obavami, že vaša chalupa alebo dom nie sú dostatočne chránené? Potom vám ako prevenciu môžeme odporučiť pevné, nožnicové alebo rolovacie bezpečnostné mreže z kvalitného materiálu. Takéto mreže môžu slúžiť k ochrane súkromných i komerčných priestorov pred neoprávneným vniknutím do objektu. Záujemcovia si tak môžu vybrať predovšetkým podľa typu a veľkosti, prípadne počtu rovnakých druhov, ako im to individuálne vyhovuje.

Ako zvýšiť ochranu vášho objektu pomocou bezpečnostných mreží  - foto, Hyperbyvanie.sk

Okrem ochrany pre osobnú potrebu na okná a dvere obydlí a rekreačných objektov sú bezpečnostné mreže vhodné najmä pre výklady obchodov, uzatváranie pasáží alebo vjazdy do objektov. Rovnako tak môže takéto bezpečnostné opatrenie nájsť uplatnenie napríklad vo výrobných podnikoch, továrenských halách a skladoch. Overená konštrukcia s prepracovanými technickými parametrami spolu s odolnými materiálmi vytvára značne vysokú mieru odporu proti rýchlemu opotrebovaniu, násilnému poškodeniu a nepriaznivému počasiu.

Ako zvýšiť ochranu vášho objektu pomocou bezpečnostných mreží , fotka

Ako zvýšiť ochranu vášho objektu pomocou bezpečnostných mreží , fotka

Pevné bezpečnostné mreže sa skladajú z oceľových profilov, ktoré sú spájané do kompaktného celku zváraním alebo vysokopevnostnými sponami. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej ponuky prevedení a vzorov, od jednoduchých pravouhlých tvarov až po ozdobné mreže. Materiál býva väčšinou na povrchu mreže upravený práškovým vypaľovaným lakom. Nožnicové mreže sa zase skladajú z pohyblivej bezpečnostnej plochy vybavené hornou a dolnou vodiacou lištou. Jej oceľové profily sú dohromady spojené pomocou čapov, ktoré umožňujú rozťahovanie a sťahovanie mreže vo vodiacich lištách. Jedným z charakteristických znakov nožnicových mreží je, že sa ovládajú manuálne. U rolovacích mreží sa mrežová plocha navíja na špeciálny hriadeľ, ktorý je pripevnený na hornej časti s bočným vedením v lištách. Ako materiál sa používajú oceľové profily. Tie môžu byť v jednotlivých typoch rôzne povrchovo upravené lakovaním alebo pozinkovaním.

Ako zvýšiť ochranu vášho objektu pomocou bezpečnostných mreží , fotka

Ako špeciálne bezpečnostné opatrenia si môžete na mieru zaobstarať tiež mrežové rolety z oceľového plechu alebo číreho polykarbonátu. Okrem praktického zabezpečenia vášho objektu získate navyše doplnok v modernom dizajne, ak si ho zvolíte v požadovanej farbe tak, aby vám všetko dohromady ladilo. Technickou vymoženosťou takýchto roliet je, že sú poháňané špeciálnym elektromotorom, ktorý zaisťuje dlhodobo komfortnú a spoľahlivú prevádzku. Ich ovládanie sa vykonáva pomocou tlačidla, kľúčového spínača alebo diaľkovým ovládačom. Toto zariadenie je možné doplniť o ďalšie automatické a bezpečnostné prvky, ako je zámok, poistka alebo bezpečnostná spodná lišta. Výhodou rolovacích mreží je, že nevyžadujú zo strany užívateľa žiadnu veľkú náročnú údržbu, ale napriek tomu budúcim majiteľom odporúčame zabezpečiť pravidelné ročné preventívne prehliadky odborného technika, najmä po zimnom období.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Ako zvýšiť ochranu vášho objektu pomocou bezpečnostných mreží zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »