Zabezpečovacie systémy a alarmy

15.4.2011 | Jana Henychová | Zabezpečenie | Komentárov 0 |

Ak bývate v rodinnom dome alebo vlastníte nejaký rekreačný objekt, potom celkom určite premýšľate o tom, ako ho čo najlepšie zabezpečiť, aby ste nemuseli mať obavy. Jedným z veľmi rozšírených, novodobých a spoľahlivých riešení sú elektronické zabezpečovacie systémy a alarmy.

Zabezpečovacie systémy a alarmy  - foto, Hyperbyvanie.sk

Plná integrácia zabezpečovacieho a prístupového systému okrem riadenia bezpečnosti samotnej umožňuje mnoho ďalších funkcií, ako je ovládanie zabezpečenia prístupovými kartami, monitorovanie dverí osobitným systémom, riadenie výstupov na základe ľubovoľných udalostí, napríklad pre riadenie osvetlenia, klimatizácie alebo kúrenia. Vďaka svojej kapacite ukladá všetky udalosti do histórie systému pre ich neskoršie vyhľadávanie. S využitím prelomovej technológie zaisťuje alarm ochranu akéhokoľvek typu objektu. Plne modulárna technológia zaisťuje maximálne prispôsobenie konkrétnym požiadavkám aplikácie a možnosť inovácie.

Zabezpečovacie systémy a alarmy , fotka

Bezdrôtová nadstavba zabezpečovacieho systému umožňuje pripojenie bezdrôtových detektorov alebo bezdrôtové ovládanie systému. Systém možno tiež diaľkovo ovládať pomocou telefónu s tónovou voľbou, ktorým môžeme nastavovať a odstavovať jednotlivé skupiny. Ďalšou vymoženosťou takéhoto systému je ovládanie ďalších výstupov, ako sú napríklad garážové brány. Pre komfortnú obsluhu sa dá systém tiež ovládať a monitorovať pomocou počítačových programov špeciálne vyprojektovaných pre tieto účely.

Zabezpečovacie systémy a alarmy , fotka

Široký sortiment bezpečnostných a informačných systémov vám zaistí pohodlný a bezpečný domov, a preto sa nemusíte báť, ak sa na dlhšiu dobu rozhodnete vzdialiť od domova. Elektronické signalizačné zabezpečenie, kamerové systémy a alarmy vám pomôžu daný objekt kvalitne monitorovať a chrániť pred poškodením a vniknutím cudzích osôb. Mnoho bezpečnostných systémov sa navrhuje so zámerom ponúknuť zákazníkom ucelený systém domácej automatizácie, riadenia prístupu, zabezpečenia a najnovšej komunikačnej technológie v kombinácii s užívateľsky jednoduchým nastavením, údržbou a prevádzkou.

Zabezpečovacie systémy a alarmy , fotka

Architektúra systému bola navrhnutá tak, aby bol celý systém jednoduchý na ovládanie, ľahko sa inštaloval, čím sa znížia náklady a práce spojené s inštaláciou, programovanie a údržbou. Využitie systému je veľmi široké od bytov cez rodinné domy, obchodné centrá až po zložité komplexy budov.
 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Zabezpečovacie systémy a alarmy zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »